Skyrybas išgyvenusi G. Hadid patyrė skaudų nuopuolį – gerbėjai suglumę

Viena garsiausių šių dienų manekenių Gigi Hadid visuomet atrodo nuostabiai – merginai, atrodo, tinka viskas. Kiekvieną jos judesį seka paparacai, todėl nė vienas modelio žingsnis nelieka nepastebėtas.

38

Akyliausi fotografai nepraleido galimybės įamžinti be lašelio makiažo pasirodžiusios G. Hadid. Niujorke šiuo metu viešinti mergina pasirodė vilkėdama mados namų „Tommy Hilfiger“ megztinį, išblukusius džinsus bei šiuo metu itin madingus sportbačius. Savo veidą gražuolė slėpė po didžiuliais akiniais nuo saulės.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad G. Hadid stebina ne tik savo puikiu mados pojūčiu, bet ir drąsiais sprendimais fotosesijoje.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gigi Hadid įsiamžino be makiažo

Praėjusių metų pabaigoje makenenė įsiamžino netipiškoje advento kalendoriaus reklamoje, kurioje pademonstravo ne tik puikius bokso judesius, bet ir netikėtą išvaizdos detalę – neskustas pažastis.

Tiesa, visai neseniai Gigi išgyveno ir skyrybas su ilgamečiu draugu, Zaynu Maliku. Z. Malikas ir G. Hadid pasukti skirtingais keliais nusprendė po dviejų metų draugystė. Tai jie pranešė savo savo socialinių tinklų paskyrose.

„Amžinai būsiu dėkinga už meilę, kartu praleistą laiką ir gyvenimo pamokas, kurias mes kartu dalijomės. Linkiu jam geriausio ir nuolatos būsiu šalia jo, palaikysiu kaip draugą, kurį be proto gerbiu ir myliu“, – skelbė 22-ejų modelis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų