Rašyti komentarą...
Važiuoja i Euroviziją tas, kam
Važiuoja i Euroviziją tas, kam
ir pridera. Puikiai atrodo scenoje, daina gera, viskas savo vietoje. Reikia būti savikritiškiem ir nuovokiem, tiek atlikėjam, tiek komisijai ir žiūrovam taip pat. Dar ir ten yra konkursas- patekti i finalą. Šalto proto, supratimo ir viskas bus gerai.
"mala" dar prieš laiką, tarsi paskelbia geriausius nuo pat pradžių, o atlikėjai "apsvaigsta" nuo dar nelaimėtos pergalės. Komisijai per ta visą laiką neturi būti nei vienas geriausias ar išskirtinis. Tik pastabos, patarimai visomis prasmėmis, apranga kažkiek taip taip pat. Juk jų valioje ir galioje visas paruošimas savo žmogaus i Euroviziją. Komisija, ne savęs rodymas, kas tampa ydinga norma, o tas vienintelis.
Norint lipti į sceną reikia ne tik
Norint lipti į sceną reikia ne tik
dainuoti,bet etiškai ir estetiškai atrodyti. Ir viskas derėti. Kažkas turėjo patarti. Gal reikejo rūbus tamsesnius, kitokį jų ansamblį, skrybėlę elegantiškiau užsidėti. Šviesūs,kur dar labiau stambina. Atrodė didelis, stambus zmogus ir scenoje ne labai.
Linkytės pirdytės daina ne eurovizinė!! Kurkit per naują dainą ir darykit atranką kas čia darosi
iš viso šito balagano vienintelis plikis giržadas išlošia - kaskart nemokamai į tūsą važiuoja, kažką veikia, su savo chebryte susitinka...
Koubojaus pavadinimas kilęs nuo Cow-boy.
Patinka Linkytė
Manytume viską sugadino pritariančios,nebūtų tiek pikta,kai matome vaizde rūtos šakelė,o trypcioja aplink didelio svorio ...moterys,parodija lietuvaitės.
jus kaip norit man linkyte labiau patinka. nei tie . . .
mano shalis normali ,neatstovauja jokiems pokrypiams ir taskas. o kad pakoregavo, reza man neidomu. apvemciau telika jei ta isgama . . . atstovautu LT....
@troja Čiulpt patinka? Ne...tavo šalis neatstovauja jokiems ten...
Nuomonė,nesutampanti su redakcijos
Nuomonė,nesutampanti su redakcijos
zilniui laikas eit ir iš komisijų,ir iš pačios televizijos,užsisėdėjo,paseno,prarūgo,prarado
@Nuomonė,nesutampanti su redakcijos valkatos is nzn kur postas shimachiaus?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų