Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
11
Skandalingiausios žvaigždžių skyrybos: šokas, žiaurios išdavystės ir nepageidautinos draugystės (tv3.lt fotomontažas)

Sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis, o pažvelgus į kai kurių garsenybių meilės istorijas panašu, kad jie draugais nebebus jau niekuomet.

11

Sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis, o pažvelgus į kai kurių garsenybių meilės istorijas panašu, kad jie draugais nebebus jau niekuomet.

REKLAMA

Pateikiame sąrašą labiausiai užsienio žiniasklaidą sudrebinusių skyrybų. 

Tomas Cruise’as ir Katie Holmes

Pora išsiskyrė dar 2012-aisiais, tačiau didžiausia jų bėda buvo dukrelė Sury, mat jie niekaip negalėjo sutarti, kaip auginti mergaitę. Jau seniai žinoma, kad aktorius yra scientologijos tikėjimo šalininkas, o štai Katie buvo auginama pagal katalikų tikėjimą. Tiesa, 2005-aisiais, kai ištekėjo už Tomo, Katie taip pat priėmė šį tikėjimą, tačiau po skyrybų suprato, jog nenorėtų, kad jos dukra būtų auginama taip pat.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie

 

Aktorė su gražuoliu Bradu nusprendė skirtis 2016-aisiais, praėjus vos 2 metams po jų vestuvių. Tąkart ji apkaltino aktorių netinkamu elgesiu su vaikais, mat 15-metis jų sūnus Maddoxas pareiškė, kad B. Pittas su juo elgėsi netinkamai. Vėliau šie kaltinimai buvo panaikinti. 

REKLAMA

Poros skyrybos užsitęsė net kelis metus dėl mūšio, kam atiteks jų 6 vaikų priežiūra. Pora galiausiai išsiskyrė tik 2018 metų lapkritį.

Janet Jackson ir Wissamas Al Mana

 

Dainininkė ir verslininkas susituokė 2012-aisiais, o skirtis ėmė po 5 metų. Kartu jiedu susilaukė sūnaus, Eissa Al Mana. Vis dėlto 2018-aisiais Janet ėmė išgyventi dėl to, jog, neva, buvęs mylimasis prie jų vaiko vartoja narkotikus, tad ėmė kovoti dėl pilnos vaiko priežiūros.

Johnny Deppas ir Amber Heard

 

Pora buvo susituokusi 15 mėnesių, tačiau tada, kai nusprendė skirtis, A. Heard apkaltino buvusį mylimąjį smurtu ir netgi gavo raštą, kuriuo buvo pažymėta, jog aktoriui neleistina net prisiartinti prie manekenės. Jųdviejų byloje vėliau liudijo netgi buvusios Deppo mylimosios, o šis, galiausiai, pripažintas nekaltu.

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale’as

 

Dainininkė savo vyrą nusprendė palikti 2015-aisiais, kai sužinojo, kad jis metų metus ją išdavinėjo su buvusia jų šeimos aukle, Mindy Mann. Pora, kuri santuokoje praleido net 13 metų, skirtingais keliais pasuko 2016-aisiais.

REKLAMA
REKLAMA

Madonna ir Guy Ritchie

 

Kad skiriasi, pora viešai paskelbė prieš 8 metus, tačiau iki šių dienų nerado bendro sutarimo skyrybų klausimu.

Alexas ir Cynthia Rodriguezai

 

Jennifer Lopez dabartinis mylimasis bei beisbolo žvaigždė Alexas praeityje pagarsėjo kaip ne pats geriausias vyras. Buvusi jo žmona Cynthia nusprendė skirtis su vyru dėl to, kad jis ne vienąkart ją išdavė, o taip pat itin artimai bendravo ir su dainininke Madonna.

Robinas Williamsas ir Marsha Garces

 

Pora įsimylėjo 1989-aisiais, kai Garces ėmė dirbti aktoriaus sūnų aukle. Sunku patikėti, tačiau praėjus 19 metų, kuriuos praleido santuokoje, jiedu nusprendė skirtis dėl „nesutaikomų skirtumų“.

Davidas Hasselhoffas ir Pamela Bach

 

Praėjus 16 metų po to, kai susituokė, jiedu 2006 metais nusprendė išsiskirti. Sunku patikėti, tačiau aktorius net iki šių dienų kas mėnesį moka 18 tūkst. eurų, kad išlaikytų savo buvusią žmoną.

Jessica Simpson ir Nickas Lachey

 

Pora santuokoje išbuvo tik 3 metus. Kas nutiko? Pasirodo, kad viską sugadino realybės šou „Newlyweds: Nick & Jessica“. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tai buvo dar kvailesnės idėjos, nei kada būčiau galėjęs pagalvoti apsiimsiantis vykdyti. Tai tapo tokia invazija, o kartu – ir problema“, – sakė jis.

Nicole Kidman ir Tomas Cruise’as

 

Jau antrą kartą šiame sąraše minima Cruise’o pavardė – pasirodo, kad apie tai, kad jiems atėjo metas skirtis, nežinojo nė pati Nicole. Anot moters, jos mylimasis su ja išsiskirti nusprendė netikėtai, praėjus 10 metų po vedybų. Vėliau ji šią patirtį apibūdino kaip „šokiruojančią“.

Reese Witherspoon ir Ryanas Phillippe’as

 

2002 metais aktorė pripažino, kad kartu su savo vyru lankėsi pas porų psichologą, deja, jiems nepadėjo ir jis, tad po 7 metų, praleistų santuokoje, jiedu nusprendė skirtis.

Paulas McCartney ir Heather Mills

 

„Beatles“ žvaigždė ir jo mylimoji, šokėja Heather nusprendė skirtis po 4 metų. Tiesa, moteriai labai pasisekė – po skyrybų ji gavo beveik 42 mln. eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų