Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
67
Vaida Skaisgirė (tv3.lt fotomontažas)

Į TV3 eterį sugrįžusi gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“, skaičiuojanti jau ketvirtą sezoną, žiūrovų buvo sutikta itin palankiai.

67

Į TV3 eterį sugrįžusi gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“, skaičiuojanti jau ketvirtą sezoną, žiūrovų buvo sutikta itin palankiai.

REKLAMA

Laidos kūrėjai ir toliau žada dar daugiau jaudinančių ir atvirų žinomų šalies žmonių pasakojimų iš pirmų lūpų. Atskirų komplimentų sulaukė ne tik premjerinis interviu, bet ir laidos vedėjos bei prodiuserės Vaidos Skaisgirės elegantiškas įvaizdis.

„Svarbiausia šioje laidoje, be jokios abejonės, yra turinys bei žmonės, kurie ryžtasi atviriems pokalbiams. Tam, kuriant laidą, skiriamas didžiausias dėmesys. Tačiau televizija tuo ir žavinga, kad ji žiūrovus turi prikaustyti savo visuma – svarbu ir tai, ką žiūrovai girdi, ir tai, kokias emocijas turinys jiems sukelia, ir tai, ką mato. Laidų vedėjų įvaizdžiai televizijoje yra bendro vaizdo, estetikos dalis. Todėl tai, kaip atrodau eteryje, man tikrai svarbu“, – pasakoja V. Skaisgirė.

REKLAMA

Moteris pasakoja, kad ji eksperimentuoti su įvaizdžiais nebijo tiek eteryje, tiek kasdieniniame gyvenime. Kasdieninius įvaizdžius moteris kuria pati, tačiau televizijoje atsiduoda į profesionalų rankas.

„Nesureikšminu nei etikečių, nei naujausių mados tendencijų. Man svarbiausia yra gerai jaustis, o tada gerai ir atrodau. Drabužiai man, kaip ir daugeliui, yra tam tikra saviraiškos, nuotaikos demonstravimo priemonė“, –sako V. Skaisgirė. Moteris pasakoja, kad jos aprangą dažniausiai įtakoja tądien užplūdusios emocijos ir dienos planai.

REKLAMA
REKLAMA

„Jei nubudus ryte ir pradėjus pasiruošimą dieną jaučiuosi pasaulio užkariautoja, – juokiasi TV laidų vedėja ir kūrėja, – renkuosi elegantiškus, griežtus įvaizdžius, net aukštakulnius pasiryžtu tądien avėti – norisi net žengti pasitempusiai ir iškelta galva. Tokias dienas dažnai išnaudoju svarbiems susitikimas, kur pasitikėjimas savimi gali daug nulemti. O jeigu mane sutikote nuo galvos iki kojų įsisukusią į šiltą, jaukų megztinį, tai reiškia, šiandien, ko gero, man kūrybinė diena, esu užsisklendus savo mintyse, sėdžiu prie scenarijų, naujų projektų idėjų vystymo ir kitų panašių darbų“.

Na, o V. Skaisgirės stiliumi televizijos projektuose jau 3 metus besirūpinantis stilistas, geras moters draugas Joringis Šatas atskleidžia, kad su Vaida dirbti itin paprasta – jis puikiai žino, kas moteriai tinka ir patinka. Renkant tinkamus aprangos derinius televizijos ekranui, pasak stilisto, yra svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kurių, jo nuomone, laikomasi toli gražu ne visose laidose.

REKLAMA
REKLAMA

„Stilius, kaip ir visur, taip ir televizijoje, turi atitikti tam tikrą konceptą, tikti vedėjui bei atrodyti laiku ir vietoje. Pagrindinė taisyklė renkant aprangos derinius televizijos eteriui – vengti itin margų ar mažais langeliais austų audinių, nes jie mirga prieš kameras. Gaila, nes šį sezoną tai tikrai madinga. O visa kita – kūrybos ir fantazijos vaisius“, - pasakojo J. Šatas.

Stilistas sutiko pasidalinti keliais jau nufilmuotų laidų įvaizdžiais, kuriuos parinko V. Skaisgirei. Akivaizdu, jie – itin skirtingi: nuo elegantiškos kokteilinės rožinės suknelės iki žemiško ir jaukaus derinio, kurį sudaro lengvos baltos kelnės ir jaukus pastelinių spalvų megztinis aukštu kaklu. „Ketvirtajame sezone bus daug stilingų ir šiuolaikiškų įvaizdžių. Norisi, kad žiūrovai, išvydę vieną ar kitą patikusį derinį, galėtų idėją pritaikyti ir sau. Gal ir norėtųsi kiek ekstremaliau paeksperimentuoti, tačiau laidos studijas filmuojame itin elegantiškoje aplinkoje – meno galerijoje „Balta“ Kaune, tad elegancijos ir rafinuotumo bus ir kiekviename derinyje“,- atskleidžia stilistas.

REKLAMA
REKLAMA

J. Šatas televizijoje kuria įvaizdžius, kuriais nori įkvėpti ir kitas dailiosios lyties atstoves būti stilingoms. Stilistas pabrėžia, kad brangiai kainavęs derinys nebūtinai yra stilingas derinys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų