Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nu vegetarai, tai nežinau, durneliai tokie pusiau:) O kad veganai stopudovi iškrypėliai tai čia seniai aišku. Neissivaizduoju gyvenimo be majonezo, be bulvių, pomidorų su grietine, be riebios ,virtos, taukais bėgančios kiaulienos šoninės su krienais ir garstyciom, šonkaulių...
@Ilgas Taukuotas iškrypėlis
@Aš Vafline darzove.
@Ilgas geriau nesipazorink su savo pitekantropiniu intelektu žvėražmogi..
Nes esi kaip kiaulė kuri visokį š...žviegdama ryja..kol į dešras nepavirs..
Nu šitas tai geras, pagerintas:))))) Dainininkas, teisėjas b.liat:)) Aš išgirstu jo bet kurią daina, tai net žvejoti noras praeina, o patikėkit tai jau kažkas rimto:))) Dabar nepasakysiu vadinamos dainos pavadinimo, bet ten yra tokie žodžiai "ateina kaimynas su dideliu buteliu vyno" Va čia tai klasikų klasika! Neskaitant kitų jo nesąmonių. Aš tik nesuprantu, kas per debilas, kuris išklausęs nauja kūrinį sugeba nuspręsti išleisti jį į eterį. Slėpkis, Marijonai, su savo nesąmonem ir nepamiršk naktį ir tamsoje nešioti akinius nuo saulės:)
@Ilgas Ant tiek tu kvailas, kad nesupranti, kad akiniai tamsintais stiklais yra tik nuo saulės. Yra spec. stikkai, reaguojantys į apšvietimą (nebūtinai saulės) ir saugantys akis nuo įvairių poveikių
@Ilgas A nebūsi via Rygą?
Tam tai ir sampe dabar alergija paaštrino vėl.
Viaryganas vėl pajuto rinkimus, vėl pasileido prieš normalius gerus vynus.
@Ilgas Kaip smagu kad tokių mažuma. Jis renka dideles laimingų zmonių arenas.
Jis yra labai charizmatiškas. Super atlikėjas. O jūs savo piktas mintis pasilikit sau.
@Ilgas Man atrodo tu pats turi slėptis ,nestur būt klausia tiktai Radzi
@Ilgas Nu ir ...tai niekas neliepia klausytis to kas tau nepatinka.Ir pats tu slėpkis su savo debi...lovais komentarais.Ir viskas gerai yra su Marijono dainom.Ir jei ką,tu kuek sukūrei? Įtariu,kad nei vienos!!!
@Ilgas Juk jam astma, dainininko iš jo būti net negali. O majonezą kartais toleruoja.
Valdžios subinlaižis.
Kalafijorus mėgsta tas senis. Ir Mikutavičius jau mėšle. Iki Kirkorovo lygio nedarauksi puvena
@Nedas Tu rimtai? Cha cha
Nereikia labai ,, išsipust '' nes nesimato kam nereik pačiam keltis i padanges o kitus žemint . Nesi tu jau toks daininkas šustras nu nesi .
Wow, kaip Marijonas nustebino. Dar neteko sutikti vyru, kurie nemegtu majonezo ir visko su juo, nebent kokie iskrypeliai sveikuoliai, zaliavalgiai, veganai ir panasus zmogos. Majonezas, geras, skanus yra skanu su viskuo. Mano seimai Kedainiu Extra majonezas skaniausias. Man salotos be majonezo, ar ne su grietine yra nevalgomos. Tos slykscios salotos su aliejumi, visokio citrinu rugstim,actais, kad gastrita isivaryt, vemt vercia nuo tu zoliu su aliejum is tu amerikonu, to bjauraus Jamie Oliwerio receptu atsirado, jis visas slykscias savo salotas gardina tuo smirduku alyvuogiu aliejum, citrina. Dabar atejo mada megdzioti uzsienio pasislykstetina virtuve, pati daug metu dirbau 5* vireja, konditere, puse maisto niekas nevalgydavo, nes jis neskanus, virejai ziaucioja gamindami patiekalus su triumais, juros gerybes. 10m.pradirbau maisto pramoneje LT ir uzsienyje, tai niekur neskanesnio maisto, nei Amerikoje ar skandinavijoje nera. Skanus LT senovinis maistas, musu salotos, misraines su majonezu, be tu kraupiu amerikonisku receptu, kur sausos zoles kazkokios lyg gyvuliui pateikiamos. Majoneza nevalgau daznai, bet be jo krabu salotos, namines, surio salotos neimanomas, kaip be ju galima gyvent, o vasara be salotu su grietine. Aisku,viskas skonio reikalas, bet Marijonas labai nustebino. Gal uzvalge kokio hellmans su prastu aliejum, kur smirda majonezas prastas, tai su tuo visos salotos i slamsta pavirs, nes i ji nekokybiskas aliejus sudetas. Skanus majonezas gal patiktu.
@Vitalija Klausyk tu sio durnelio.
@Vitalija Neturi ką veikt, kad tokius ilgus komentarus rašinėji Niekam neįdomu, ką valgo tavo šeima. Nori valgai, nori nevalgai tą majonezą
@Senjorė O kam man reikia zinot ka jis valgo o ko ne?
@Vitalija Ir netingėjimas rašyt tokio ilgio litanijos!
@Vitalija iškrypėliai tie,kurie šaukštu ir šakute sau duobę rausiasi..
@Vitalija Zinot,ponia,Vitalija, Jusu pasakymas kaip "iskrypeliai sveikuoliai","slykscios salotos su aliejumi" ,vemt vercia nuo tu zoliu".. ir apskritai visas komentaras toks 'neskanus',kad nenoreciau net ragauti Jusu pagaminto maisto. Taip kalbancio zmogaus negali but skanus maistas.Tai galbut ir Jus neesate ragavusi gero kokybisko aliejaus,ir zinote tik majoneza . Skonyje draugu nera, vieni megsta majoneza,kiti alieju,treti dar kazka. Jus megstate ,o jis ne,ar delto zmogus nenormalus?
@Vitalija Ar skaitėt ponia to puikioje majonezo sudėtį? Kuomet jis toks geras!?
@Vitalija Durne, prie ko čia Jamie Oliveris, žolės su aliejumi ir amerikonai? Stora tu boba, apskritai nebejuokink: "senovinis LT maistas su majonezu"... Kiek tau metų, besmegene?
@Vitalija O aš labai negaliu pakęsti salotų su grietine, valgau tik su aliejumi, kas per vėmalai ta grietinė, nežinau iš kur ji atsirado, jeigu daržovė turi savyje daug vandens, tai nereikia jokio padažo, tik prieskonių, nevalgyti varškės, negeriu kefyro, pasukų, nes man jie šlykštūs, taigi skoniai yra skirtingi, Marijonas nevalgo majonezo, ir gerai daro, nes majoneze daug blogojo cukraus, transriebalų ir kenkia inkstams, kepenims ir skrandžiui, bet ne visiems tai rūpi, valgo nes skanu.
@Vitalija Manau, kad majonezas užmuša produktų skonį ir gadina receptorius. Šiaip kas nori valgo bet aš pats nevalgau. Padažai visų valgių skonį daro vienodą. Čia tas pats kaip piliečiai degalinėse į kava prifarširuoja cukraus ir sirupų. Tau jau ne kava vaikų ir kaimiečių lakalas.
@Vitalija Jis kiekvienais metais apie tai šneka,nes jam majonezas ir mišrainės sovietmetį primena ,matai gi. Jis žiauriai Diegia savo sekėjams amerikonizmą
@Vitalija Laba ryta
Jeigu jus manote kad sveikuoliai iškrypėliai, ar galėtumėte apibūdinti tikra iskrypėlį?
O po M. du blogiausi dalykai - nusišnekėjimas ir nesuvokimas, kad tai ir yra blogiausias patiekalas į viešą restoraną.
O kas toks mikutavičius?
@Eliana Ne rusams žinoti
@Eliana Toks UZKIMELIS, ZVIEGIANTIS prispaustu kiausiu FALCETU...
,,dainininku,, save ivardija...
Negaliu jo pakęsti...Ne dėl majonezo. Tiesiog man jis labai antipatiškas žmogus. Jo išsidirbinėjimas kalbant ,X faktoriuje" vemti verčia. Daug š...mala, norint pasirodyti protingu. Iš jo dainininkas, kaip iš manęs balerina. :)
@Agnė O man labai patinka jo komentarai, šmaikštūs palyginimai ir visa kita. O vemti norisi nuo Agnės ir panašių komentarų
@Kaunas Liuks,man irgi Jis nuostabus!
@Agnė Sutinku. ZVIRGIA ir tiek. Eilinis subinlaizys....
@Agnė Ir antipatija, ir Agne- iš tos pat raidės...
Dvelki tuo!
Netikėtai, cha.
@Agnė Tai protingas, išsilavinęs, charizmatiškas žmogus, toli jums iki jo.
@Ilona Tai MENKYSTA, tik vaidina ,,menininka,,.
@Agnė Panašu kad iš taves nei dainininkė nei balerina. Pilka pele
@Agnė Vargšiukė
@Agnė Teisingai
@Agnė Agnyte,pas tave žiaurus nepilnavertiškumo kompleksas.Susirupink.
@Gintas Tikriausiai pas visus,tas pats...kokie visi juokų nrsuprantys (apie stulpą) ,o apie toleranciją ir kultūrą - jau nebekalbu
@Agnė Tai ir neleisk,bet tyliai,nes tie nuodai pareis Tau.
@Agnė Manau, kad reikėtų apie žmogų spręsti ne pagal daugiau ar mažiau surežisuotą TV šou, o bent jau pagal žmogaus išsakomas mintis rimtuose interviu, jei nėra galimybės pabendrauti betarpiškai...
@Agnė Labas Širinskiene
@Agnė Tu net negali savęs lyginti su juo, balerina, tu balerina
@Agnė Kas tu tokia esi? Mažytė kinvarpa ir tiek.Niekam neįdomi.
@Agnė Tau iki jo kaip iki mėnulio
@Agnė Tai vemk gražuole,niekam cia neįdomu blondinės nuomone
@Agnė ...tau iki jo kaip kiaulei iki debesų
tik kirkorovas ir selas pilnas sales surinkdavo

Skaitomiausios naujienos




Į viršų