Šioje nuotraukoje – ypatinga detalė: pastebėjo tik akyliausia ekspertė

Visai neseniai pasaulį išvydęs Kate Middleton ir Williamo trečiasis vaikas – kone labiausiai lauktas pastarųjų mėnesių įvykis, kurį vis dar aptarinėja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje.

42

Apie trečiojo vaikelio – berniuko – gimimą, Kensingtono rūmai pranešė žinute „Twitter“ tinkle: „Jos Karališkoji Didenybė Kembridžo hercogienė 11.01 val. sėkmingai pagimdė sūnų. Kūdikis sveria 3 827 g.“

Primename, kad pirmojo kūdikio, kurį pavadino George'u, pora susilaukė 2013 metų liepos 22 dieną. Jis gimė toje pačioje ligoninėje. Princas George – trečias žmogus eilėje į sostą po monarchės Elizabeth II vyriausiojo sūnaus, sosto įpėdinio princo Charleso ir jo vyresnio sūnaus princo Williamo. Jis turi Kembridžo princo titulą.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš karališkosios šeimos – ypatinga žinia

2015-aisiais porai gimė antroji atžala – gegužės 2-ąją jie susilaukė dukros Charlotte, gimusios toje pačioje ligoninėje, kaip ir jos brolis George‘as – Šv. Marijos ligoninėje, Padingtone.

Kai Kate Middleton pirmą kartą pasauliui parodė savo kūdikį, žmonės pradėjo aptarinėti kiekvieną žiniasklaidoje pasirodžiusių nuotraukų detalę.

Tiesa, įdomiausios įžvalgos priklauso kūno kalbos ekspertams, kurie atkreipė dėmesį į kelias svarbias detales bei tai, ką jos byloja apie Kate ir jos santykį su vaiku.

„Jeigu greitai pažvelgtumėte į šias nuotraukas, net nesuprastumėte, kad tai karališkoji šeima“, - sakė kūno kalbos ekspertė Patti Wood.

Anot ekspertės, tai, kaip Kate Middleton laiko savo kūdikį, parodo, kad ji daug labiau pasitiki savimi kaip mama, nei tuomet, kai pagimdė pirmą kartą.

„Ji jaučiasi labiau pasitikinti ir užtikrinta“, - sakė moteris.

„Tai, kaip jie vienas į kitą žvelgia, bei kaip laiko rankas, rodo, kad santykiai poroje yra darnūs, jie vienas kitu labai pasitiki“, - sako ekspertė Patti Wood.

 


Rašyti komentarą...
J
Jau tikrai
2018-05-23 06:28:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusipušimas visiškas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų