Rašyti komentarą...
Dėk skelbimą į atitinkamą portalą
Dėk skelbimą į atitinkamą portalą
Ten tokios labai welcome
Tokie televizijosm šau yra baisesni ir už visokius LGBT renginius. Taip čia yra šeimų ardymo ir vienišų mamų gamybos priemonė. Pats tokių renginių organizatoriai turėtų atsakyti už šeimų ardymą, nors visur deklaruojama, kad šeima yra šventas reikalas, tačiau kaip jaunam asmeniui susidoroti tokioje situacijoje su savo jausmais ir emocijomis, kai visą dieną praleidi su priešingos lyties asmeniu, jo glamonės, jo prisilietimai, jo apkabinimai tai visą tai veda į pagundą ir tai ardo šeimas. Tai gali sukurti naujus santykius, kurie bus trumpoalaikiai ir bus visa eilė nelaimingų asmenų po tokių laikinų santykių, kurie yra spontaniškai atsirande ir taip pat greitai išnyke. Baigsis šokis, baigsis ir emocijos, baigsis ir tas kvailas apsvaigimas ir kažkur išgaruos užsimezgusi didžiulė aistra ir melė. Gyvenimas grįž į savo vėžias ir ar tikrai visi po to bus laimingi, ar tikrai organizatoriai nesijaus kalti dėl tokių žmonių likimų.
Ko reikia tikėtis, kad moterys išvyko į kitą šalį ir taps vienuolėmis. Tikrai taip nebūna ir nebūkime naivūs. Gražios, žavingos ir patrauklios mūsų lietuvaitės būdamos toli nuo savo namų ir apsuptos jaunų užsieniečių dėmesio ir glamonių, kurių tikslas be įsipareigojimų lytiniai santykiai. Tad viskas yra užprogramuota ir surežisuota, todėl ima ir pasiduoda pagundai mūsų merginos. O ir pats televizijos šau yra šios intrigos autorius ir sumanytojas. Bet gaila Simonos, kuri taip susižavėjo laikinais meilės žaidimais, kad ryžosi aukoti savo buvusius jausmus. Blogiausia tai, kad būdama Lietuvos gražuolė taip save pigiai įvertinanti ir parduodanti. Manau greitai gailėsis tokio savo poelgio, bet gyvenimas bus sugadintas.
Negraziai ziurisi poros kai moteris didesne uz vyra, kuprinasi, o kai dar tokios plonos kaip kartys...
Oho kokia naujiena, f.yzdiec, gsl vertetu net knyga parasyt.
Ta padevėta burbaitė nemoka šokti kojos kaip stagarai vienas be paliovos gyrimasis ,išmoko iš laukio girtis ,abu jau seniai ,galit šokti abudu kur žiūrovai nemato ,nes atsibodot
@Austėja Nesmerkit, nes ten visos padevetos. Ir nepavydekite, manau čia rašote iš pavydo. Laukys taip pat šaunus vyrukas. Sėkmės jiems visiems.
Po seksualaus šokio sugulė su Laukiu tikri barakudos net vyras padavė į
teismą skyryboms
Burbaite siaip sau,prasciausiai- Laukys.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų