Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visai neseniai TV3 žiūrovams pristatytas naujas serialas „Blogoms merginoms viskas“. Seriale netruks nei dramų, nei intrigų, nei išties be galo smagių akimirkų.

Visai neseniai TV3 žiūrovams pristatytas naujas serialas „Blogoms merginoms viskas“. Seriale netruks nei dramų, nei intrigų, nei išties be galo smagių akimirkų.

REKLAMA

Trijų pagrindinių herojų vaidmenis kuriančios aktorės – Akvilė Vitkūnaitė, Ingrida Voverytė ir Agnė Šiaulytė – naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu atsakė į visus labiausiai rūpinčius filmavimo užkulisių klausimus, prabilo apie antrąsias puses, intymias scenas, bei pasidalijo savo nuomone apie nuolat visus dominančią temą – vyrų ir moterų santykius.

Atsakė į dažnai žiūrovams kylančius klausimus

Tris geriausias draugės vaidinančios aktorės prieš filmavimą pažįstamos nebuvo, tačiau pažvelgus į jas dabar atrodo, kad jos kuo puikiausiai sutaria ir realiame gyvenime. 

REKLAMA

Tiesa, jos neslepia – pasirodo, kad visos trys yra gimusios po Liūto zodiako ženklu, todėl jas sujungė ir tai. „Būna tokių akimirkų, kad pajaučiam ir žaibukus, bet mes einame visos į tą pačią kryptį ir norime to paties – gero rezultato, gerų vaidybinių scenų, gero serialo, todėl dirbame koja kojon“, – sakė A. Vitkūnaitė.

Paklausus, ar realiame gyvenime primena savo kuriamas personažus, A. Vitkūnaitė teigė, kad jei gauni tokį vaidmenį, vadinasi, gauni jį ne be reikalo – jis negali būti labai tolimas.

„Bet kokiu atveju, tu personažą kuri nuo savęs, tai, galbūt, tu nenaudoji savo gyvenime kažkokių savybių, bet šiam personažui to reikia. Todėl tu, giliai iš savęs, iš savo vidinio pasaulio, visa tai pabudini“, – pastebėjo I. Voverytė.

Ir nors daugeliui galėtų atrodyti, kad aktoriai su savo kuriamais personažais susigyvena taip, kad vėliau su jais sunkiai atsiskiria ir realiame gyvenime, visos aktorės sutaria – darbo į namus išmoko nebesinešti. Kai kada užtenka labiau susikaupti prieš sceną, kad įsijaustum būtent į tą akimirką.

REKLAMA
REKLAMA

Dažnai žiūrovus domina ir intymių scenų filmavimas – kaip viskas vyksta? Visos merginos besijuokdamos teigė, kad čia nemažai priklauso ir nuo partnerio. 

„Man šįkart labai pasisekė, nes turiu gerus partnerius, su kuriais nelieka jokių klaustukų. Viskas labai konkrektu – jei reikia, tai ir pataria iš vaidybinės pusės, kadangi yra vyresni. Kažkiek perlipti per save tikrai reikia, tačiau supranti, kad tai yra toks darbas, tokia situacija. Man pačiai labai nepatinka žiūrėti į meilės scenas, kuriose matosi, kad aktoriams tai nepatinka. Pati stengiuosi to vengti – norisi, kad žiūrovas patikėtų ta meilės istorija“, – sakė Agnė.

„Tai priklauso ir nuo partnerio, ir nuo visos komandos – jie turi tau padėti užtikrinti, kad jaustumeisi jaukiai, saugiai. Visgi nėra labai lengva tai atlikti, kai visai kitas žmogus tave liečia, bučiuoja. Tai yra labai intymu, asmeniška“, – pridėjo Ingrida. 

Visos aktorės patvirtino ir tai, ką yra girdėjęs kiekvienas filmų ar serialų gamyba besidomintis žmogus – joms iš tiesų negalima keisti išvaizdos.

REKLAMA
REKLAMA

„Pernelyg dėl to nepergyvenu. Žiūriu į viską taip – jei aš vaidmeniui tinku tokia, kokia dabar esu, tai kam tada kažką keisti? Jeigu kitam vaidmeniui reikės, kad būtų kažkas kitaip, tada dėl to ir pasistengsiu“, – sakė Agnė.

Akvilė neslėpė, kad išvaizdos pokytis vien dėl vaidmens ją iš tiesų domintų: „Norėtųsi, kad būtų kažkokie tokie iššūkiai, bet tai, tikriausiai, laukia ateityje.“

Koks santykis su moterimis draugėmis realiame gyvenime?

Nepaisant to, kad moterų santykiai dažnai būna apipinti intrigomis, nereta moteris didžiausias savo paslaptis būtent ir patiki geriausioms draugėms. Tiesa, aktorių nuomonė čia išsiskiria. 

„Priklauso nuo situacijos. Tam tikrose situacijose galiu išsilieti tik draugėms, o kitas situacijas palieku tik patiems artimiausiems. O kartais yra tam tikra informacija, kurią galiu pasilikti tik sau“, – teigė Ingrida.

Akvilė juokėsi sakydama, kad jos santykiai su moterimis yra įdomūs: „Gal nereikėtų kituose ieškoti problemų – gal su manimi kažkas negerai – todėl man labai patinka ši istorija, kadangi yra 3 geriausios draugės. Per tai įgaunu patirties. Pati turiu geriausių draugių, bet iki galo vis kažkas nesueina.“

REKLAMA
REKLAMA

O štai pati dvi geriausias drauges ir realiame gyvenime turinti Agnė kreipėsi į Akvilę. „Dar nesutikai gerų moterų! Pastaruosius 4 metus vis atrandu naujų moterų, bet aš labai panašiai kažkuriuo savo gyvenimo momentu jaučiausi. Tiesiog vėliau nusprendžiau, kad aš noriu prisileisti moteris, noriu su jomis draugauti, neieškoti kažkokių priekabių, o tiesiog įsileisti į širdį. Aplink save atradau labai nuostabių moterų, ir dabar mano požiūris visiškai pasikeitė“, – pridėjo ji.

Paaiškino, kodėl antrosios pusės nedegs noru žiūrėti serialą

Aktorių darbas reikalauja iššūkių – skirtingi personažai, intymios scenos, ne visuomet patogios akimirkos. Serialo „Blogoms merginoms viskas“ žvaigždės papasakojo ir tai, kaip jų mylieji reaguoja į įvairiais intymias scenas, kuriose joms tenka vaidinti su kitais vyrais.

„Aš esu ištekėjusi. Jis – protingas žmogus ir supranta, kad čia yra darbas, bet nemanau, kad jis žiūrės labai daug serijų. Man atrodo, kad tai yra natūralu ir žmogiška – nereikia prie to kabinėtis. Kadangi dirbu teatre, irgi yra tam tikri spektakliai, kurių žiūrėti jam eiti nereikia. Manau, tai žmogiški dalykai – kam jam apsimesti, kad jam yra smagu į tai žiūrėti“, – sakė A. Vitkūnaitė.

REKLAMA
REKLAMA

„Mano situacija yra panaši. Su draugu mes draugaujame jau 4 metus ir jis viską priima, supranta, bet nemanau, kad serialą žiūrės“, – pridėjo ir A. Šiaulytė.

I. Voverytė ištekėjusi nėra, vis dėlto ji taip pat palaikė savo kolegių nuomonę: „Manau, kad jei turi partnerį, ir yra tam tikros scenos, gal geriau į tai nežiūrėti. Tuomet neatsiras kažkokių nereikalingų pykčių, nesutarimų dėl tam tikrų dalykų.“

Tiesa, visos merginos pabrėžė, kad nors žiūrovams tokios scenos ir gali pasirodyti romantiškos, realybė yra visai kitokia, mat filmavimo aikštelėje tuo metu sukasi daug žmonių, todėl viskas vyksta ne tik profesionaliai, bet net ir kiek oficialiai. 

Neretai realiame gyvenime galima susidurti ir su stereotipu, neva, blogos merginos – tikra vyrų svajonė. Vis dėlto aktorės tikina, kad santykiai iš tiesų pakeičia visus.

„Manau, kad ir tos aktyvesnės merginos, linkusios kontroliuoti, vis tiek turi visokių pusių. Jos gali atrasti savo kitą puselę, vyrą, kuriam tiks tie charakterio bruožai, suteiks kažkokio žavesio, ir tiesiog jis jai supras, pateisins. Galų gale, ir ji pati kažkaip „nusimažins“, – sakė A. Vitkūnaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Jai pritarė ir A. Šiaulytė: „Santykiuose mes vis tiek vieni kitus kažkiek lipdome, keičiame. Man atrodo, kad ir ta bloga mergaitė gali būti supratinga, jei ji savireflektuos, įsiklausys į pastabas. Jei nori santykių, turi ir kažką daryti, kad jie veiktų.“

Seriale pagrindinius vaidmenis kuriančioms aktorėms teks susidurti ir su mergišiais. Niekam ne paslaptis, kad prie tokių vyrų moterys „limpa“ ir realiame gyvenime. 

Anot Agnės, tikėtina, jog dažnai tokios moterys vyrus stengiasi pakeisti, užkariauti. „Ta moteris, manau, norėtų būti ta vienintele, kuri tokį vyrą sustabdytų, pakeistų. Juk yra net tokia klišė, kad vyras nori, jog moteris niekuomet nesikeistų, o moterys nori, kad vyras pasikeistų“, – sakė ji.

Anot Ingridos, tokie vyrai puikiai žino, kaip prie moterų prieiti: „Tokie vyrai naudoja tam tikrus žodžius, kūno kalbą, paperka moterį, ir todėl jai tampa sunku tokį vyrą paleisti, nors jis ir toliau žaidžia šį žaidimą su kitomis.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų