Seksualioji O. Pikul, nusprendusi pakeisti stilių, tapo neatpažįstama

Šį šeštadienį, dainininkės Oksana Pikul atsidavė aistrai pirkti. Ji nutarė dalyvauti prekybos ir pramogų centro  „OZAS“ pirkinių maratone ir kardinaliai pakeisti savo stilių. „Ateina vasara, būtina atnaujinti savo garderobą.  Dažniausiai drabužius, avalynę ir aksesuarus renkuosi pati, tačiau šį kartą nutariau kardinaliai pakeisti savo stilių ir pasinaudoti asmeninio apipirkėjo-stilisto paslaugoms“, - sakė O. Pikul.

Taip pat pirkinių maratone dalyvavo stilistas Mantas Petruškevičius, verslininkė Rasa Arlauskienė, dainininkės Kristina Ivanova, Ieva Stasiulevičiūtė, Aistė Pilvelytė, kur taip pat išmėgino naują asmeninio apipirkėjo („personal shopper“) paslaugą. Netrukus ši Vakarų Europoje populiari  paslauga bus prieinama kiekvienam Lietuvos gyventojui nemokamai prekybos ir pramogų centre „OZAS“.

„Vakarų Europoje asmeninio apipirkėjo paslaugos yra daugumoje madingiausių prekybos centrų.  Profesionalūs stilistai parenka lankytojams tinkamus drabužių komplektus, priderindami  aksesuarus, avalynę, galanteriją ir kitas stiliaus detales. Iki šiol Lietuvoje asmeninių apipirkėjų paslaugos prekybos centruose nebuvo teikiamos. Atlikę pirkėjų apklausą, konstatavome, kad stilistų patarimais ir paslaugomis naudotųsi daugiau nei pusė prekybos centro lankytojų.   Gegužės 11-13 dienomis vykstančio pirkinių maratono metu mūsų prekybos centre dirbs 4 asmeniniai apipirkėjai, o netrukus  ši paslauga bus prieinama kiekvieną dieną“, - sako prekybos ir pramogų centro „OZAS“ vadovė Inga Navickaitė.

REKLAMA

„Lietuvoje trūksta žinių apie stilių  ir madą.  Kaimynėje Latvijoje jau daugelį metų veikia kelios įvaizdžio mokyklos, ruošiančios profesionalius stilistus. Jų dėka Rygoje atsirado samprata, ką reiškia imidžas, stilistai, ir išpopuliarėjo įdomi profesija – asmeninis apipirkėjas. Tai stilistas, kuris padeda klientui įsigyti ir suderinti drabužius, avalynę, aksesuarus. Todėl sveikiname vieno iš didžiausių  Vilniaus prekybos centrų sprendimą pradėti teikti šias paslaugas.  Šiuo metu daugelis galvoja, kad stilistų paslaugos yra labai brangios, kad jomis gali naudotis tik aukštuomenė, kad stilisto perkami drabužiai būtinai turi būti brangūs.  Geras skonis ir nepriekaištingas stilius neturi nieko bendro su prekės ženklų garsumu ar daiktų kaina.  Stilistai net padeda sutaupyti, nes parenka pirkėjui tuos daiktus, kurie jam tinka ir kuriuos jis nešios“, - sakė įžymių mados specialistų Aleksandro Vasiljevo, Konstantino Bogomolovo, Žanos Dubskos atstovė Lietuvoje Alma Puodžiukaitienė.


Rašyti komentarą...
Žurnaliūgos skaitosi...
2012-05-12 20:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sensacija, mūsų kaimo primadona išėjo apsipirkt...
Atsakyti
0

a
as
2012-05-12 21:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
like
Atsakyti
0

a
as
2012-05-12 21:24:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaimas
nusipirkk blizio perlamutro
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų