Šeimos dramos sukrėsta „TV Pagalbos“ reporterė Sandra Žutautienė: vaikas tiesiog vėmė ir klykė iš siaubo

„TV Pagalbos“ darbuotojams neretai tenka atsidurti nemaloniose situacijose. Ne vien tose, kurias matome per televiziją, bet ir tose, kurias žiūrovams rodyti išvis uždrausta.

18

Antradienį besifilmuojančiai drąsuolių komandos narei Sandrai Žutautienei teko dorotis ne tik su stresu, bet ir smurtaujančiu laidos herojumi. Pagalbos tąkart prireikė dviem moterims – mamai ir senelei, kurios, pasirodo, ne veltui bijojo įsiutusio vaikų tėvo.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „TV Pagalbos“ darbuotojams darbe tenka kovoti su stresu ir agresija

„Tas vyras savo gyvenime turėjo dvi žmonas. Buvusio sutuoktinio smurtą patyrusi klaipėdietė, su kuria jis susilaukė trijų vaikų, šiuo metu yra apgyvendinta Tauragės krizių centre. O su pirmąja žmona jis susilaukė dviejų vaikų, kuriais jie pagal bendrą susitarimą „dalijasi“. Vienas gyvena pas tėtį, kitas – pas mamą. Paskui keičiasi.

Mus išsikvietusiai moteriai vaikus (kai šie atvyksta po vieną) padeda prižiūrėti jos mama. Antradienis buvo ta diena, kuomet joms reikėjo grąžinti berniuką buvusiam vaikų motinos sutuoktiniui. Tačiau tiek ji, tiek senelė šito imtis pabijojo. Privalėjome padėti. Nors pats vaikas to nenorėjo –tiesiog klykė ir vėmė iš siaubo, šaukė „Nenoriu pas tėtį, noriu pas mamą“. 

REKLAMA

O, pasirodo, ne be reikalo. Vos atvykus vyras dar nė neatidaręs durų ėmė šūkauti, keikti mus, dar kiek vėliau – ieškoti kirvio. Išlėkęs į lauką jis bandė iš manęs atimti mašinos, kurioje sėdėjo jo sūnus, raktus. Tačiau aš norėjau apsaugoti vaiką, todėl raktų nedaviau. Šis puolė laužti man ranką ir nugriovė ant žemės. Tuomet mano kolega operatorius puolė manęs ginti ir su įsiaudrinusiu vyru grūmėsi geras penkiolika minučių. Tuo tarpu keturi vaikai, buvę vyro namuose pro langus cypė – „tėti, ką darai?“ Buvo baisu.

Pargriovęs, man išnarino pirštus, o operatoriui gerai kliuvo per veidą. Dar dabar visas ištinęs. Gerai, kad atvyko policijos pareigūnai ir juos išskyrė. Atvyko ir socialiniai darbuotojai, kurie bendradarbiauja su vaikų teisėm. O mes, nors kamera ir apdaužyta, viską vis tiek nufilmavome.

Tai yra nesaugi aplinka vaikams, mes privalėjome pasirūpinti, kaip aš sakau – Kėdainių tragedija, bet su laiminga pabaiga. Mums baisiausia dėl to, kad viską matė vaikai. Kai kurių dalykų mes negalėsime rodyti laidoje. Iš pradžių nė nemanėme, kad vyras dar ten ir smurtauja. Supratau tik tada, kai jis pradėjo ieškoti kirvio. Paskui prie manęs pribėgo šešerių metų berniukas ir sako – „teta, tėtis nerado kirvio, nes aš jį į malkinę nunešiau“.

Pasirodo, vyrui jau iškeltos dvi bylos. Viena už tai, kad prieš vaikų teisės specialistę kardu mojavo, o kita už tai, kad sulaikant jį, šis dar ir pareigūną apkandžiojo. Dabar dar mes parašėm pareiškimą, tai štai jam trečia byla." – tv3.lt situaciją nupasakojo Sandra Žutautienė. 


Rašyti komentarą...
I
Indrė
2016-01-13 16:16:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur tokių nesveikų atsiranda... Kraupu labai.
Atsakyti
0

L
Lina
2016-01-13 20:32:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu!!!!! Ka veikia socialines darbuotojos!!! Kodel vaikams leista gyventi pas teva?? Jos nemato ar apsimeta kad nemato su kokiu gyvuliu yra paliekami vaikai. Tvarkos nera, ka as galiu pasakyt
Atsakyti
-1

i
ingrida
2016-01-14 00:10:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kur vaiku teises kodel vaikai dar nepaimti is tokio isisgimelio???????? negaliu net rankos virpet pradejo ,garbe zodis pakliut po ranka kar rankoj tas kaktoj tokiam isgamai butu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų