Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Esate pati gražiausia pora šiame konkurse. Linkiu jums laimėti.
Asmeniškai jūsų nepažįstu, bet balsuoju už jus, nes jūs verti to prizo.
O aš esu paklusni darbuotoja ir klausau savo BOSSO :)
P.s dirba visos pajėgos ....:)Živile, tavo mama , mano bossas :)
Kadangi siuos zmogeliukus pazistam ir zinom kaip jie DIEVINA Ramazoti, diena nakti nemiegam, agituojam visus draugus,draugu draugus, draugu draugu draugus, draugu draugu draugu draugus, draugu draugu draugu draugu draugus, visus visus ir didelius, ir mazus , kas tik galit - balsuokit !!
O kam pavydas bamba grauzia, kad draugu neturi, geriau prabalsuokit ir priimsim i draugu rata ;)
Dar tebebalsuojat?Įdomu,ar užskaitys balsus po 12 val.Kitiem jau nebeleidžia balsuot.Keista,kad kai kam dar galima...Vėlgi dvelkia sukčiavimu.
Labas vakaras, dar karta :)
truko tiek ne daug, kad butume iskovoje bendra pergale :)Taciau sio konkurso deka pamateme, kad turim tvirta uznugari... Gyvenime tai reiskia labai daug. Nesitikejome, kad surinksime tiek daug balsu, kurie mums leis uzimti garbinga 2-aja vieta. Dekojame draugams, artimiesiems, kolegoms, pazystamiems ir tiems, kurie negailejo laiko ir balsavo. Nuosirdziai dekojame JUMS!

EI!užmigot?balsuojam:D
Zaparozicu klubo prezidentas
Zaparozicu klubo prezidentas
Man nereikia dekoti, mes su Genka Z. viska sutare
Aha,as irgi manau,kad jei butu ketvirtas bilietukas,tai as su savo unreal draugais is lietuvos ir tolimesniu krastu ji gautume is sios poreles. Mes taip pat jusu nepazistame,bet cia tarsi grazus zaidimukas uz grazius zmogeliukus,norime kad jus laimetumet ir balsuojam visi,jeeeee... Ale lietuviai kokie pavyduoliai,kaltina jus,o ne pagalvoja,kad gal cia jus del to visai nieko deti. Stai kaip. Sekmes.
Blin mielieji, nu jus tai nerealus, prisijuokem skaitydami unreal :D Aciu : FANEI, ZAPAROZKU PREZIDENTUI, GIEDREI G.,jusnerealus, JONEI, OPEL KLUBUI, AMIGO ir kitiem - jusu nepazistam, bet kyla noras visus jus apkabinti ir isbuciuoti is laimes kuria jautem skaitydami komentarus :) Jus nerealus visi, nemaniau, kad gali zmones dziaugtis ir taip linketi sekmes kitiem :)
ziuriu sitie moka moka naudotis nelegaliomis programelemis :))) na ka manau teisybes niekur nera :)
Zaparozicu klubo prezidentas
Zaparozicu klubo prezidentas
Nu as nedalyvauju sitam konkurse, bet jei dalyvauciau, tai tikrai laimeciau. Kadangi nusprendziau si karta leisti laimeti kitiem, savo visus balsus atiduodu siai porai, o tiksliau vaikinukui nuostabaus grozio ;)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų