Rašyti komentarą...
Ir vėl klaidos... Prieš rašydami straipsnį galėtumėte pasidomėti apie ką rašote ;) dalyvės vardas yra Anžela o ne Andžela;))))
Tikiu 100 procentų, kad kitą savaitę iškris skaistė, kuri man taip nepatinka, tai neidomi asmenybė, kai ji dainuoja, norisis, kad greičiau išdainuotu ir dingtu.Pagal mane turi laimėti Žygimantas, matosi, kad jis ruošiasi.Andželą taip pat reikia išvaryti, ji neatidirba iki galo, dainuoja padrikai.Audriukas turi gerą balsą, atčiau prodiuseriai, Rūta, iš jo daro klouną.
@Viltis labai cia visiem idomu ka tu galvoji.
@Viltis O as tikiu, kad laimes Anzela. jos balsas yra stipriausias ir nesuprantu is kur tu trauki kad ji nepakankamai dirba. Zygimantas idomus ir matosi jo pastangos, bet jo balsas nera pakankamai stiprus kad laimetu x faktoriu. is Audriaus niekas nedaro klouno, jis pats yra gana keista ir idomi asmenybe, galbut jo pasirodymai daromi atsizvelgiant i jo nuomone, jei jam nepatiktu niekas taip nedarytu;) ir siaip man jo pasirodymai visai patinka, nematau as ten jokiu "klounu":) o Skaiste kaip tik yra idomi asmenybe, labai linksma, nuosirdi:)
ir pats samas nera kazka labai jau nusipelnes su savo dainavymu ir kvailais dainu textais

Skaitomiausios naujienos
Į viršų