Šalies garsenybės susivienijo: 460 kilometrų dėl kilnaus tikslo

Savaitės pradžia Žydrūno Savicko sporto klube buvo sutikta kaip niekad aktyviai. Šįryt čia buvo pristatytas unikalus projektas „460“ – rekordinis plaukimas Nemunu irklentėmis dėl vaikų svajonių.

12

Jos metu projekto iniciatorius ir profesionalus irklenčių sporto treneris Mark Gurskij papasakojo, kaip kilo mintis suvienyti garsius Lietuvos žmones bendram tikslui dėl vaikų svajonių ir bendrai veiklai – sportui.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 460 kilometrų Nemunu dėl kilnaus tikslo

„Kiek žinau, dar niekas nebandė Nemunu irklentėmis praplaukti nuo pradžios iki galo. O mes pasiryžome įveikti visus 460 kilometrų. Bet šis plaukimas turi net du gražius tikslus, antrasis – labdara. Plaukimą Nemunu pradėsime gegužės 25 dieną, o baigsime birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną, tad kviečiame visus žmones ta proga prisiminti, ką mums reiškia vaikai, kokie jie svarbūs ir kiek nuo mūsų, suaugusiųjų, mūsų rodomo pavyzdžio priklauso, kokie jie užaugs ir kokios bus jų vertybės. Kadangi mūsų plaukimas baigsis Rusnės miestelyje, suaukotus pinigus skirsime Rusnės specialiosios mokyklos auklėtinių laisvalaikio inventoriaus atnaujinimui ir kitų svajonių įgyvendinimui – o jie jau patys rinksis, ko norėtų labiausiai. Lai jų vasara būna smagi ir linksma. Kviečiame prisidėti visus, norinčius ir galinčius šių vaikų vasarą padaryti smagesnę“, - gražią projekto idėją pristatė M. Gurskij.

REKLAMA

Spaudos konferencijos metu buvo galima pasikalbėti ir su projekto dalyviais, organizatoriais, užduoti rūpimus klausimus ir sužinoti, kaip kilo šio unikalaus projekto idėja.

Rekordiniame plaukime dalyvaus ne tik irklenčių sporto entuziastai, bet ir žinomi Lietuvos žmonės. Tarp jų ir žinoma radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė. Jauna mergina prisipažino, kad šia idėja užsidegė ne iš karto: „Jeigu yra galimybė, aš visada už tokias iniciatyvas. Tačiau, kai gavau pasiūlymą pradžioje sudvejojau, bet supratau, kad nebus būtina plaukti viso atstumo. Bus ir tų, kurie pasiryžo nuplaukti visus 460 kilometrų“, - pasakojo ji.

Projekte dalyvauja ir kiti garsūs žmonės: irklenčių klubo suping.lt įkūrėjas Mark Gurskij, dainininkas Justinas Lapatinskas, televizijos laidų vedėja Agnė Zacharevičienė, Lukas Pačkauskas, Mindaugas Plukys, šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas ir kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų