Ryčio Žvagulio mylimoji fotosesijoje parodė dailų sužadėtuvių žiedą

Artėjant meilės dienai merginų grupė „Kristal” surengė subtiliai seksualią fotosesiją ir greitu metu žada pristatyti visiems gerai žinomos grupės „Rebelheart“ dainą „Kelias pas tave” savą versiją. „Šiuo metu daugiau su merginomis dirbame įrašų studijoje, rengiame naują programą, galvojame apie autorinius kūrinius ir jų skambesį, ieškome savo braižo, bet taip pat ir nepamirštame sceninio vaizdo", - kalbėjo Julija Jegorova.

21

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginų grupė „Kristal”: truputis subtilaus seksualumo dar niekam nepakenkė

Gera nuotaika, ore tvyrantis kvepalų aromatas, blizgus lateksas, raudonos lūpos, tai ko reikia sukurti Valentino dienos atmosferai. „Darbuotis su fotografais Mindaugu Butkumi ir Arminu Cicėnu buvo vienas malonumas, tai komanda, kuria pasitikime šimtu procentu”, - kalbėjo Kristina Ivanova.

„Nuotraukose kiekviena atskleidžiame savo seksualumą labai subtiliai. Kartais užuominos būna daug pranašesnės už atviras kortas” , - šypsojosi vasarą už mylimojo tekėsianti Laura, kuri fotosesijoje pademonstravo bevardį pirštą puošiantį sužadėtuvių žiedą.  

REKLAMA

„Dirbame ne tik su muzikine dalimi, mėgstame eksperimentuoti su skirtingais įvaizdžiais, kurie būtų įdomus tiek mums pačioms, tiek publikai. Nenorime būti vienodos. Žmogaus įvaizdis atlieka dvi funkcijas. Pirma, tai yra tarsi priemonė padedanti atrinkti, pritraukti žmones, kuriems norime patikti, kurių dėmesys mums yra svarbus. Antra, tai yra efektyvi saviraiška. Šioje fotosesijoje mes vaizduojame subtiliai seksualią moterį”,- kalbėjo Donata.

Šį kartą grupės Kristal merginos pristato fotosesiją ir jos užkulisius, o visai netrukus merginos pristatys visai kitokią, grupės „Rebelheart“ dainą, „Kelias pas tave” versiją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų