Rimdžius grožio specialistus skatina nesislapstyti ir elgtis atsakingai: ypatingai nustebino vienas momentas

Nuo šio pirmadienio Lietuvoje ir vėl atnaujinta grožio salonų veikla. Tiesa, pokyčių ir naujų reikalavimų čia taip pat nemažai.  Šį ketvirtadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) suorganizavo nuotolinę viešą konsultaciją, skirtą grožio specialistams. 

Jos metu pasisakė ir įvaizdžio namų „Kukla Beauty Box“ vadovas Kęstutis Rimdžius, kuris pasidalino darbo metu kylančiais iššūkiais bei praktine patirtimi.

Anot K. Rimdžiaus, net ir prieš COVID-19 pandemiją grožio specialistai darė labai daug, kad klientai jaustųsi saugūs – kalbant tiek apie higieną, tiek apie visus kitus būtinus reikalavimus. Po antrojo karantino reikalavimų atsirado tik dar daugiau, tačiau žinomas vyras teigė, kad visi jie – iš tiesų būtini.

„Pasakysiu iš patirties, kad per praėjusį pusmetį mes savo salone turėjome 2 atvejus, kada pas mus salone lankėsi klientai, kuriems, po apsilankymo salone, praėjus kelioms valandoms ar dienoms, pasireiškė simptomai. 

Klientai buvo atsakingi – jie iškart mums paskambino, pranešė, o mes iškart ėmėmės visų būtinų saugumo reikalavimų, viską dezinfekavome ir laukėme, kaip bus. Galiu drąsiai pasakyti – jei iš tiesų laikotės visų saugumo reikalavimų darbe, kaip yra nustatyta NVSC ekspertų, iš tikrųjų rizika užsikrėsti, netgi turint tokį pakankamai nemenką ir artimą kontaktą, iš tikrųjų yra labai maža. Mūsų komandai pavyko visus metus pragyventi neužsikrėtus virusu“, – kalbėjo jis.

Svarbiausia šiuo momentu, anot K. Rimdžiaus, grožio specialistų sąmoningumas ir gebėjimas mąstyti apie pasekmes. 

„Iš verslo pusės galiu pasakyti, kad man yra labai sunku vietoje savo 12 darbo vietų naudoti  4. Tačiau vienintelis variantas nugalėti visa šitą pandemiją, yra nepasislėpus stengtis išvengti šių saugumo reikalavimų, o tik visiems kartu susikooperavus visa tai sustabdyti ir grįžti į normalų gyvenimą“, – sakė jis.

REKLAMA

Anot grožio specialisto, jokiu būdu negalima ignoruoti to, į ką dėmesį prašo atkreipti ekspertai. Kitu atveju, tai gali būti net ir ne paskutinis, kelis mėnesius trukęs grožio veiklos stabdymas: „Jei kiekvienas iš mūsų bandysime apeiti tam tikrus saugumo reikalavimus ir žiūrėti į juos pro pirštus, manau, kad nereikia būti didžiuliu genijumi, jog suprastum, kad taip mes turėsime ir 3, ir 4 ir 5 uždarymą, ir kentėsime ne tik mes patys, mūsų artimieji ir klientai, bet ir mūsų kišenė. Kolegas noriu pakviesti jungtis į tokią iniciatyvą ir nesislėpti, daugiau bendrauti su ekspertais ir klausti, ką ir kaip daryti, o ne tylėti ir laukti, kol kažkas atsitiks.“

Taip pat K. Rimdžius siūlo neignoruoti galimybės atlikti testų – tiek dėl savo pačių, tiek ir dėl klientų saugumo. 

„Dar vienas momentas, kuris mane nustebino tiek kaip Lietuvos pilietį, tiek kaip žmogų, turintį savo verslą, tiek ir kaip grožio srities profesionalą, labai nedaug žmonių iš grožio srities pasinaudojo galimybe išsitestuoti nemokamai prieš pradedant darbą. Mieli kolegos, tai juk nieko nekainuoja – tereikalauja pusės valandos jūsų laiko. 

Mes su mano komanda vienareikšmiškai priėjome bendro nutarimo, kad privalome visi prasitestuoti prieš pradedant darbus, ir netgi bandysiu daryti iniciatyvą, kad mano visa komanda būtų suskirstyta į tam tikras grupes, ir visi grupėse testuotųsi kas 2-3 savaites“, – savo pasisakymą baigė K. Rimdžius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų