Rankinė – pusė moters gyvenimo

Tikriausiai, pasakymą „moters rankinėje telpa puse gyvenimo“ esate ne kartą girdėję. Kiekviena dailiosios lyties atstovė savo spintoje turi ne viena rankinę: skirtingų dydžių, formų, gamintojų, lakuotas, odines, pagal sezoną ar net pagal spalvą. Šiuolaikinės merginos ir moterys save dažniausiai išreiškia per rankinę- tai vizitinė kortelė, kuri puikiai gali pristatyti, kokia asmenybė esate. Taigi, kas tai: aksesuaras ar gyvenimo dalis?

Moteriška rankinė – paslapčių skrynia

Manau, dauguma su manimi sutiktų, jog savo rankinėje turime sukaupusios ne vieną paslaptį. Ne itin mėgstame, kai kas nors bando pažvelgti į mūsų paslapčių skrynios vidų. Kiekvienas esantis daiktas joje turi savo istoriją. Neskaitant mobilaus telefono, kosmetinės, raktų, nagų ir plaukų lakų, užrašų knygelių ir rašiklių, rankinėje visada galima rasti ir praktiškų daiktų: klijų, sąvaržėlių, įvairios valiutos monetų, tiesiog kas kart išeidama su rankine nešamės dalelę savęs ir savo gyvenimo istorijos kartu. Vadinasi, vidutinis kasdienis rankinės turinys sveria nuo 1,5 iki 3 kg ant mūsų pečių.

Dydis ir spalva

Ypač madingos delninukės labiau tinkančios vakarėliams, priėmimams, pokyliams, ramiems pasivaikščiojimams ar pasimatymams - tai kruopščios moters ženklas. Kadangi, į mažos talpos rankinę sudedami tik svarbiausi reikmenys.

REKLAMA

Didelės rankinės - tai aktyvios moters aksesuaras, kurioje visada bus visko: nuo bulvarinio žurnalo iki pirmosios pagalbos reikmenų, visada dalykiškai atrodančios ir užimtos moters įvaizdis garantuotas. Nepamirškite, jog nepatartina mažaūgėms ir apkūnioms moterims rinktis ypač didelių, nesuformuotų rankinių, nes tai optiškai padidina vaizdą. Ne vienas tyrimas yra parodęs jog tinkamai pasirinkus rankinę gyvenimo palydove, žmogus įgyja pasitikėjimo ir saugumo jausmą.

Pasirinkus ryškios spalvos rankinę, merginos ir moterys akivaizdžiai nori save išreikšti, būti pastebėtomis,

dėmesio centre, siekiančioms svetimų žvilgsnių, ryžtingos ir nebijančios laužyti taisyklių.

Klasikinį variantą pasirinkusios merginos ir moterys (tamsių ar juodos spalvos atstovės) - praktiškos, save išreiškiančios savaip ir nesivaikančios dėmesio.

Šviesios spalvos, rožinės byloja, apie šeimininkių romantiškumą, o vasarą madingos peršviečiamos ar pintos rankinės, atvirai leidžia pažiūrėti turinį – neturinčioms ką slėpti, atkaklioms ir drąsioms merginos.

Gamintojas – pagal madą

Vis dažniau gatvėje galime išvysti merginas su vardinėmis rankinėmis, bet dažnai būna, kad susiviliojame

klastotėmis, kopijomis. Ypač madinga serija „Louis Vuitton“ aksesuarų, deja, išvydus toje pačioje gatvėje keturias merginas su vieno modelio, bet skirtingų spalvų ar raštų rankinėmis, suprantame jog iš šių keturių tik viena yra originali. Kas lemia tokį pasirinkimą? Noras pasipuikuoti žinomu gaminiu ar tiesiog buvote apgauta pardavėjo, kuris siūlė kokybišką prekę už žymiai mažesnę kainą? Žinomi vardai ir originalai turi savo kainą, tad kas vertingiau: turėti tikrą vieną rankine ar keletą neorginalių? Be to tikros odos originalas jums žymiai ilgiau tarnaus negu dirbtinės lakuotos. Kad neapsigautumėte siūlau visada atkreipti dėmesį į Louis Vuitton:

Originalios rankinės viduje dažnai rasite antspaudą su inicialais ar tam tikru kodu.Visi užtrauktukai turi savo inicialus pagal firmą.

Pamušalas, jei toks yra, turi būti su firmos inicialais, o ne visai skirtingos medžiagos.

Rankenų odos spalva laikui bėgant kinta (vienu ar dviem tonais tamsėja).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų