R. Brandas atskleidė, kaip jam pavyko įveikti skyrybų skausmą

Neseniai filmo „Get Him To The Greek“ žvaigždė žurnalui „People“ prisipažino, kad gyvena gerai ir jo daugiau nebeslegia skyrybų su Katy Perry našta.

36 metų aktorius taip pat leido suprasti, kad šiuo metu Katy jis yra visiškai abejingas. „ Apie mūsų skyrybas neturiu jokių negatyvių minčių ir ant niekieno nelaikau pykčio. Tai būtų beprasmiška.“

Russellas išsiskyrė su K. Perry praėjusių metų gruodį po vos 14 mėnesių vedybinio gyvenimo. Aktorius teigia nejaučiąs nuoskaudų ir neabejoja, kad skyrybas išgyventi jam padėjo Kundalini joga praktika, kuri susitelkia ties žmogaus fizine ir dvasine pusiausvyra, taip pat padeda tapti stipresniais ir supratingesniais.

O galbūt jam užsimiršti padėjo nauja moteris jo gyvenime? Russellas šiuo metu susitikinėja su vengrų modeliu Nikolett Barabas. Ir regis, ši pažintis vystosi pakankamai rimtai, mat aktorius jau supažindino savo naują draugę su mama bei pakvietė į jo paskutinio filmo Naujajame Orleane filmavimą.

„Jis nuostabus, linksmas ir gražus. Man patinka būti su juo. Jis tikrai nerealus! Ir labai geras žmogus“, - sakė N. Brabas apie R. Brandą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų