Princesės Margaret anūkas – tikras sekso simbolis: Arthur Chatto nėra tradicinis karališkosios šeimos narys

Prieš beveik du dešimtmečius mirusi princesė Margaret taip ir nepamatė, į kokį žavų jaunuolį išaugo vienas jos anūkų – Arthur Chatto. 22-ejų karališkosios šeimos narys ne tik kaitina gerbėjų kraują karštomis nuotraukomis, bet ir neseniai tapo pirmuoju šeimos nariu, prisijungusiu prie jūrų pėstininkų būrio.

4

Kaip skelbia „The Sun“, apie tokius karjeros pokyčius vaikino mama, 57-erių ledi Sarah Chatto, jau informavo ir karalienę Elizabeth II. Šaltinių duomenimis, karalienė šiuo A. Chatto sprendimu yra labai patenkinta ir labai juo didžiuojasi.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Arthur Chatto

Mažai kam žinomas Arthur – nėra tradicinis karališkosios šeimos narys. Jis – asmeninis treneris, modelis ir aktyviai propaguoja įvairias sporto rūšis. Pavyzdžiui, dar šio mėnesio pradžioje jis išsiruošė į 20 mylių (daugiau nei 32 km) žygį Škotijos kalnais tik dėl to, kad tai, jo manymu, prilygsta gerai treniruotei.

A. Chatto Edinburgho universitete studijavo geografiją. Jis buvo gabus ir aktyvus studentas, tačiau universiteto merginas labiau už karališkosios šeimos statusą traukė jo išskirtinė išvaizda.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų