Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Seniai turėjo viską būti sudėliojęs " į lentynas", bet ne laikas po laiko traukti viską iš naujo aptarinėti.Gal taip nori,kad būtų apie jį rašoma ,kalbama,kad nebūtų pamirštas...Manau ,nėra nė vieno žmogaus,kuris visais atvejais pasielgė teisingai...
O kodėl nuostabi mama, jei vazinojosi kartu su kavalieriumi?!- irgi kekse
Ne tėvas o parazitas ,tas Karalius dabartinis.Ir Anglų tauta turėtų negerbti jo ir jo sugulovės .
Princesė Diana, panašu buvo reikalinga karališkai įmonei tik dėl įpedinių, nes prasirūkiusi Camiila jau buvo per sena pagimdyti sostui įpėdinių. Didelė trauma paaugliams vaikams netekti mamos, ypač turint tokį bejausmį tėvą, jis nemylėjo princesės Dianos, vargu ar mylėjo vaikus.
Koks skystakiaušis - pats iš savęs nulis,bet norėdamas būti matomas vis ištraukia naują istoriją apie motiną,apgailėtinas tipas
@Berta ... Ar pati supranti ką čia sapalioji??? O tavo sugulovas kietakisušis, kad dėl kietumo net nesiorientuoji 12 m vaiko jausmų netekus motinos!! Manau likimas gyvenime kažkada primins tavo šitą sapalionę, bet visai kitokia forma!!
Nekenčiu Camilos, per tą paleistuvę ir žuvo berniukų mama Diana
Tėvas kaltų kalčiausias dėl Dianos mirties, bes turėjo tą kekšę Camilą, o berniukai liko be nuostabios mamos. Ir lig šiol aš nekenčiu Camilos!
@Virginija Kamila taip pergyvena dėl jūsų neapykantos jai. Galite sulaukti laiško su atsiprašimais!!
@Dalia Tikriausia tu parašysi už Kamilą tą laišką, tik neaiškiai parašei, kas ko atsiprašys!!
supuve kazkokie tie klounai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų