Priešų pyktis ir pavydas „pakrauna“ Paris Hilton: skyrė taiklų atsaką

Holivudo žvaigždė Paris Hilton jau įprato būti ne tik liaupsinama, bet ir engiama. Prieš 12 metų itin išpopuliarėjusi gražuolė nuolat sulaukia komentarų neva šlove mėgaujasi nepagrįstai. Esą išgarsėjusi ji tik dėl turtingos šeimos.

49

Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad populiarumo ji labai siekė: nuo 1991-ųjų vaidino įvairiuose kino filmuose, 2004-aisiais filmavosi didžiulio populiarumo susilaukusiame šeimyniniame realybės šou „The Hills“, pristatė ne vieną pop dainą, galop tapo didžėja ir verslininke.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Priešų pyktis ir pavydas „pakrauna“ Paris Hilton: skyrė taiklų atsaką

Žodžiu, P. Hilton apibūdinimas skambėtų taip: JAV modelis, aktorė, dainininkė, šeimos verslo – didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Hilton“ – paveldėtoja.

Nepaisant to, gražuolė iki šiol vadinama tik paveldėtoja, kuri labai mėgsta linksmintis. Supratusi, kad visiems neįtiks, P. Hilton nusprendė susitaikyti su savo engėjais. Pirmadienį žvaigždė jiems net skyrė specialų tostą.

„Į sveikatą, priešai. Kantrybės, ruošiu jums daug staigmenų“, – savo „Instagram“ profilyje pasidalinusi elegantiška nuotrauka intrigavo moteris.

Atrodo, tarsi neigiami komentarai, pyktis ir pavydas ne slopina, o pakrauna P. Hilton ego. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų