Pribloškia: Kate Middleton nauja šukuosena privers aiktelti

Didžiosios Britanijos princo Williamo žmona Kate Middleton pasaulį stebina savo tobulomis manieromis ir nepriekaištingu stiliaus pojūčiu. Ji viešumoje visada išsiskiria puikiai parinktais kostiumėliais, profesionaliai atliktu makiažu. O šį kartą Kate iš minios išsiskyrė ir dėl savo naujos šukuosenos.

40

Kartu su vyru, princu Williamu ir princu Harry ji lankėsi psichikos sutrikimų centre, kur kalbėjo apie galimus pokyčius. Visgi žiniasklaidos dėmesys krypo ne į Kembridžo hercogienės kalbą, bet į išvaizdos pokyčius.

Nors šukuosena pakito ne kardinaliai, Kate plaukai atrodė stulbinančiai. Jos plaukai nudažyti vienu tonu ryškesniais dažais, todėl akylesni pokyčiuis tikrai pastebi.

Taip pat Kate buvo sukurta pūsta, didelių garbanų šukuosena, kuri nepaliko abejingų.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pribloškia: Kate Middleton nauja šukuosena privers aiktelti

Atskleidė faktą apie save

Visai neseniai tv3.lt jau rašėme apie tai, kad Kate atskleidė daugeliui nežinomą faktą apie save.

Kate pripažino, kad jos viena iš aistrų yra spalvinimo knygelės. Pats princas Williamas neneigė, kad jo žmona labai mėgsta laiką leisti spalvindama knygas.

Kunigaikštienė patikino, kad ji dievina iliustratorės Johannos Basford kūrybą, kuri iliustruoja spalvinimo knygas suaugusiems. Pati iliustratorė užsiminė, kad rūmai ir net gi pati K. Middleton galėtų tapti įkvėpimu jos naujajai knygai.

Ši aistra tik į naudą, mat knygelių spalvinimas suaugusiesiems yra atsipalaidavimo ir ramybės šaltinis. Tai tarsi terapija ir teigiamų minčių sėmimasis.

Gerbėjai neabejoja, kad Kate šia aistra susidomėjo augindama mažamečius vaikus, su kuriais neabejojama pasineria į spalvinimą kartu.

 


Rašyti komentarą...
A
Aikcioju
2017-01-18 13:11:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ak ak ak...
Atsakyti
0

G
Gal galima butu sukurti
2017-01-18 18:07:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailiausiu komentaru skilti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų