Pramogų pasaulį krečia dar vienas skandalas: tarp atlikėjų tvyrančią įtampą sunku ištverti

Nepaisant to, kad pasaulyje – daugybė žinomų ir talentingų žmonių, visi jie turi savo gerbėjų ratą. Tiesa, ne visuomet juo mėgsta dalintis su kitais – tai įrodė dar viena žvaigždžių pasaulio drama.

19

Pasirodo, kad dvi atlikėjos – Rita Ora ir Dua Lipa – vos sugeba ramiai išbūti vienoje patalpoje.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pramogų pasaulį krečia dar vienas skandalas: tarp atlikėjų tvyrančią įtampą sunku ištverti

Pasak užsienio žiniasklaidos, įtampa tarp šių dviejų moterų sklando jau kurį laiką, tačiau per neseniai viso pasaulio garsenybes pritraukusį „Met Gala“ pokylį tai tapo išvis nebevaldoma.

Kaip teigia šaltiniai, 5 metais už Ritą jaunesnei Dua Lipai atsibodo nuolatinis lyginimas su Ora – ši norėtų, jog į ją būtų žiūrima kaip į originalą, o ne kažkieno kopiją.

„Labai gaila, nes anksčiau jos buvo itin artimos – Dua dažnai kalbėdavo, kaip žavisi Rita. Ji netgi yra pasakiusi, kad ateityje norėtų būti kaip Rita. Tačiau dabar viskas tapo pernelyg dramatiška – ji bando atsiriboti ir to neslepia“, – sakė artimas atlikėjos šaltinis.

Panašiai bando elgtis ir R. Ora – pasak šaltinių, ji visą „Met Galos“ pokylį stengėsi daryti viską, kad joms nereikėtų susidurti, mat negali pakęsti dramų.

Iškart po pokylio moterys apsilankė Katy Perry organizuotame vakarėlyje, tačiau ir į jį atvyko atskirai. Ritai kompaniją palaikė supermodelis Kate Moss, o Dua atvyko su savo vaikinu, Isaacu Crew.

Abi žvaigždes sieja išties nemažai panašumų: jos abi lankė ta pačią prestižinę Londono mokyklą, o prieš apsigyvendamos Jungtinėje Karalystėje, gyveno Kosove.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų