Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ant gerų žmonių papuolė,kiti būtų taip pamokinę tą radzevičių šeimą,kad nesąmones ir dar su atsiprašymais neskiestų. Juk Radzevičius buvęs policijos pareigūnas ir tokius dalykus išdarinėja su kolegos šeima. Na, teismas gal įvertins viską,su tokiais grąsinimais,kad išžudys šeimą,kas čia per Asaba, tokiai vieta už grotų,bet niekaip nesuprantu to jos diedo,tai tikrai abu vienodi. O Juozukas gali ir vienas dainuoti,puikiai viską atlieka,myli klausytojai
Ji nežino ką pasakė,kažkokios emocijos užpuolė. Jeigu ta persona taip kalba,tai turbūt visiems aišku,kad čia ne pirmas ir ne paskutinis kartas,ir bet kada bet kur gali jai susisukti protelis. Jeigu jau vyras nemato ,kas su juo gyvena namuose,tai sakyčiau,kad tam Algeliui ,kaip mažo vaiko protas ,pagal vardą galima spręsti. Svetimi pastebi,kad boba jau seniai išprotėjusi,šešis metus terorizuot svetimą šeimą,ir kantrybė tų Butnorių,nesuprantu.
Ji arba ligonė,arba čia sukurtas muilo burbulas ,kas labai dažna šou biznyje
@arba Panašu, kad piktnaudžiauja alkoholiu ar kažkuo panašiu. Praranda savikontrolę ir drąskosi, o paskui gal net pati nežino, kodėl taip elgiasi. Turėtų kreiptis pagalbos, kol visai nepašlijo emocinė sveikata.
Radzevičius FB rašosi, kad vienišas. Tad Milisandra yra buvusi žmona.
Na ta malisa,tai ziauriai negrazi moteris. Paziūrejus laidą ,susidariau nuomonę,kad tai malisai reikia Grazinos vyro. Labai buvo patogu,kaip , Juozukas buvo nevedęs. Tikėjosi romano. Ir bendrai. Grazinos seimos negalima lyginti su malisos seima. Grazinos ir Juozo seima matosi daug daug protingesnė! Kaip prakalbo algelis su malisa,tai kazkokie atsilikeliai, matosi, kad labai neišlavinti žmogeliai.
As myliu Milisandra. Jos tokios lupytes nuostabios.
Tv3 piguva. Fee!!!
Mum čia labai įdomu, labai net smagu
Ne tik bjauri,bet ir baisi,snukis išpūstas kaip balionas
kaip iš taboro...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų