Populiarioje laidoje – nauji vėjai: praneša apie pokyčius

Naująjį TV3 sezoną laidaPasaulis pagal moteris“ pasitiks atsinaujinusi – žiūrovai ilgiau mėgausis pažintimis su išties spalvingomis asmenybėmis ir atvirais jų pasakojimais bei gaus dar daugiau naudingų patarimų.

Taip pat grožio ir estetikos gerbėjai vėl galės gėrėtis laidos vedėjos, floristikos dizainerės Kristinos Rimienės darbais rubrikoje „Floristinis desertas“ ir, žinoma, patys kurti, įkvėpti laidoje pateikiamų idėjų.

Anot K. Rimienės, poreikis kurti ilgesnę, valandos trukmės, laidą ir daugiau laiko skirti jos pašnekovams, buvo padiktuotas gyvenimo.

„Laida, kaip ir pasaulis, nestovi vietoje. Pokyčius padiktavo laidos pašnekovai – išties įdomios asmenybės, kurių klausantis laikas bėgte prabėga, o, rodos, dar tiek galima būtų papasakoti...

Kai kurios istorijos taip ir neišvydo ekranų, todėl kartu su visa kūrybine komanda džiaugiamės galėdami šį sezoną daugiau laiko skirti laidos herojams ir jų istorijoms.

Žiūrovai bus nustebinti jų atvirumo, kuris, neslėpsiu, kartais priblokš“, – intriguoja vedėja K. Rimienė, neslepianti, kad nuoširdi kito žmogaus išpažintis ir pasidalijimas savo patirtimi gali padėti kitam, galbūt tuo metu kaip tik pasimetusiam ar laukiančiam įkvėpimo.

Daugiau dėmesio „Pasaulis pagal moteris“ skirs ir patarimų rubrikai. Sveikata, grožis, buitis ir santykiai – patys geriausi savo sričių specialistai dalysis žiniomis, kurios neabejotinai bus naudingos ne tik moterims, bet ir vyrams, tad laida kiekvieną sekmadienio rytą visus kvies prasmingai praleisti laiką kartu su TV3 kanalu.

„Pasaulis pagal moteris“ – nuo rugsėjo 8 d. kiekvieną sekmadienį 10 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų