Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ir ko čia stebėtis? Tai išgirtasis Lietuvos "elitas" , vilniečiai, mums ant galvų užnešę "Laisvės" partiją, kuria "negalim atsidžiaugti". Garantuoti, kad panašaus "elito" atstovas suks pavadėliu ant kaklo tik šunį? Tikrai tikrai?
@AA
Kaunas viską,kas veltui,pasiima,tai pasiims ir šitą
Tikraii policija neturi ką veikti ypač dabar,.
Absurdų absurdas...
Andrėjus kraipėsi į teta ministrė: nu, pasiusk policija šuniuko gialbėt
Reikia tyrimų ir dėl medžiotojų pikto elgesio su stirnelėmis, kiškučiais , kurapkomis.....tt.
Nesuprantama iki kokio lygio nuvažiavom,kai mokyklų užminavimas,žudynės Izrelyje per Tv nublanko prieš Ivanausko kvailą elgesį.,Net seimo narė Pakarklytė ilgą monologą pavarė,kuri turėtų ką papasakoti ir apie savo seime iniciatyvas ir didelį vaikų apsinuodijusių ,narkotikais mokyklose,Čia jau tikrai policijai sočiai darbo,nes laisviečiai juk nekovos nei šūkiais nei paradais prieš narkotikus,
iš kur lenda tokie durneliai?taip sakant,nei velnias nei gegutė-vienok,'aktorius',tarsi dar negana elgesio su šunimi
Keista,kad iš nieko išpūtė burbulą.Lyg tai būtu didžiausias nusikaltimas.Paskui Gyti tampyti po teismus.
@Mari
Eik pas jį ir paprašyk,kad tavę taip pasuktų...vistiek smegenų nerasta,nieko neatsitiks...
@Geriau
O tu skiri vargšė vištelė nuo antytes ,arba bejėgė žąsyte nuo kalakuto,o kaip apie kiaulyte tu taip galejai pagalvoti ,ji turejo tris paršiukus ,vienas i tave panašus,!!!kaip tai atsitiko stirnelei su savo vaikučiais ,o briedziuks dar vakar i saule žiūrėjo ir nesitikėjo šendien šaldytuve gulėt ,kur tavo tikri skausmo rujojimai???
Rytoj manau jau vyks didelis miringas prie policijos. Kaip jie drysta skriausti mazumas.
@Rr
Ciulpk bybi.
ar ragus aplauzys?
@Kazi
Toks planas yra.
Policija pradėjo tyrimą dėl Gyčio Ivanausko elgesio su šunimi