Pokyčiams pasiryžusi Kristina Ivanova: mielosios, pamilkite save

Vėluojantis šiltas, saulėtas pavasaris pykdo lietuvius, tačiau grupės „Magnit“ narė ir grožio salono direktorė Kristina Ivanova turi puikų receptą, kaip įsileisti šiltus jausmus į vidų. Tai – pokyčiai, kuriuos žymi moteris siūlo daryti kiekvienai.

„Pavasaris – pats laikas eksperimentuoti. Esu scenos žmogus, kuris nebijo pokyčių, iššūkių ir nuolat keičia savo įvaizdį“, - tik tv3.lt sako atlikėja. Visai neseniai ji nustebino savo draugus ir socialinio tinklo „Facebook“ gerbėjus, kai pristatė visiškai pasikeitusią šukuoseną.

Tuomet moteris įkėlė nuotrauką, kurioje ji užfiksuota su kirpčiukais, tačiau dabar pripažįsta, kad tai buvo laikinas pokytis. Kristina Ivanova dalyvavo šukuosenų parodoje, tačiau tikina, kad ilgam laikui tokių pokyčių nenori.

„Kažkada turėjau kirpčiukus, bet, kai šiais laikais galima varijuoti puikiomis priemonėmis, man patinka kintantys įvaizdžiai“, - teigia Kristina.

Vis dėlto moteris kasdien susipažįsta su šimtais merginų, kurios, vienos drąsiau, kitos jautriau, nori pakeisti išvaizdą ir į kasdienybę įsileisti šiek tiek žaismingumo. To Kristina linki visoms merginoms.

REKLAMA

„Dirbu grožio srityje, tad ir moterims siūlau atrasti save, nebijoti bandyti, keisti savo stiliaus, plaukų spalvos ar šukuosenos“, - atvirai dalijasi moteris. Tai gali net pakeisti niūrią nuotaiką ar rutiną, nes, kaip teigia dainininkė, užtenka ryškesnio lūpdažio.

„Mano pirmas patarimas moterims – pamilkite save, o tada spinduliuosite meile ir pritrauksite malonius žmones. Koks tu, tokia ir tavo aplinka, tokie žmonės tave ir supa“, - sako Kristina.


Rašyti komentarą...
A
As
2016-04-30 13:10:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
baisiakas...
Atsakyti
0

D
DAIA
2016-04-30 14:49:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
juoda ir balta,juk grozio salona turi .Ir nieks nepasake,kad-BAISU
Atsakyti
0

i
iruna
2016-04-30 14:55:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvai grazi,odabar...................
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų