Po vestuvių ryžosi ekstremaliam išbandymui: pamatykite, į ką pavirto įspūdinga suknelė

Po septynerių metų draugystės žiedus nusprendė išmainyti Sophie McCorry (30) iš Ročesterio ir Tobis (35). Pora įdomi ir originali tuo, kad vestuves atšventė neįtikėtinai keistai.

7

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po vestuvių ryžosi ekstremaliam išbandymui

„Mano vyras Tobis ir aš esame vedę kol kas tik kelis mėnesius. Tačiau jau ryžomės ekstremaliam išbandymui. Buvau užsiregistravusi bėgti Londono maratone, tačiau pagalvoję kartu su vyru nusprendėme bėgti su vestuvinėmis suknelėmis“, – šmaikščią istoriją pasakojo moteris.

Sophie pasakoja, kad sukneles rado vienoje vintažinėje parduotuvėje. Tiesa, ją gavo jos vyras, o pati moteris nusprendė bėgti su savo tikrąja vestuvių suknele, kurią pirko už daugiau nei 3 tūkstančius svarų. Ši suknelė buvo įkvėpta itin populiaraus serialo „Seksas ir miestas“. Panašią suknelę turėjo Sarah Jessicos Parker herojė.

„Bet maratonui man reikėjo naujos viršutinės dalies. Man reikėjo, kad viskas būtų paprasčiau ir patogiau, kad galėčiau bėgti“, – pasakoja moteris.

Maratoną porą bėgo 2013 metais. Kaip patys pasakoja, išaušo gana šilta, tačiau lietinga diena.

„Nubėgome pirmuosius 11 kilometrų susikibę rankomis. Vėliau Tobis išsiveržė į priekį. Maratoną įveikiau per 4 valandas ir 30 minučių“, – didžiausią gyvenimo nuotykį prisimena ištekėjusi moteris.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų