Po skaudžios netekties atsitiesusi Evelina Young džiaugiasi nauju šeimos nariu: 2020-ieji tapo geriausiais metais

Praėję metai dainininkei Evelinai Anusauskaitei-Young nebuvo patys geriausi. Moteris išgyveno skaudžią netektį, tačiau dabar ji gali pasidžiaugti nauju šeimos nariu.

26

Ne veltui sakoma, kad šunys – geriausi žmonių draugai.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su bikiniu įsiamžinusi Young sužavėjo internautus: pagyrų negailėjo ir žinoma lietuvė

Kalifornijoje su vyru Adamu gyvenanti moteris dabar džiaugiasi ne tik mylimojo draugija, tačiau ir naujo šeimos nario kompanija.

„Ir štai, kaip 2020-ieji tapo geriausiais metais! Susipažinkite su mūsų nauju šeimos nariu Rollo“, – instagrame džiaugėsi moteris.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėjusiais metais moteris apie šuns netektį prabilo socialiniame tinkle.

Pasidalijusi nuotraukomis su augintiniu, ji rašė:

„Negaliu patikėti, kad tavęs nebėra. Nebėra mūsų miegamajame… Jokių letenėlių garso ant grindų svetainėje, jokių pakeltų ausyčių, kai atidarau batų spintą, jokios didelės galvos prašančios glostymų, kol ryte valausi dantis ir jokios šlapios nosies lovos gale, bandančios mane pakelti.

Verkiu ir šypsausi tuo pačiu metu, kai matau ant langų paliktas tavo šlapios nosies žymes ir randu tavo plaukus, prilipusius prie mano drabužių. Tu išėjai, bet kartu vis dar esi likusi čia. Esi šiame pasaulyje, nes visuomet būsi mano širdyje. Ji šiuo metu yra sudaužyta ir nė nežinau, ar kada bus tokia, kaip buvusi. Kaip sakė tavo tėtukas, „palikai Vokiečių dogo dydžio skyles mūsų širdyse“, tačiau noriu tau padėkoti, jog leidai būti tavo gyvenimo dalimi.

Iš tavęs be galo daug išmokau. Tu tikrai buvai geriausia mano draugė. Mylėsiu tave ilgiau, nei amžinai. Ilsėkis ramybėje, mano beansiukai“.

Netrukus pasipylė Evelinos draugų bei gerbėjų komentarai.

„Stiprybės! Ji buvo nuostabi, o jūsų dėka ir be galo laiminga“, „Amžinieji pasivaikščiojimų plotai... Labai gaila išlydėti ištikimiausius“, „Kaip suprantu Jus... pati neseniai patyriau tą jausmą. Užuojauta“ – rašė jie.


Rašyti komentarą...
T
Tiesiog
2020-10-22 14:43:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Griuk negyvas,toks vaizdas,kad mama ar tevas mire,suo pagalvok,kartais ne nuo covid 19.
Atsakyti
-45

T
Tai va!
2020-10-22 13:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailumui nėra ribų!
Atsakyti
-33

A
As
2020-10-22 14:43:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai žmonės išprotėjo o zurnaliugos visa tai dar viesina-ji dar tikros netekties nepatyrė ir už tai taip rašo apie šunį..
Atsakyti
-46

SKAITYTI KOMENTARUS (60)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų