Rašyti komentarą...
Saugok savo balso stygas!Tikiuosi dar papulti į tavo koncertą realiai,nes girdėjau tave tik per televiziją ir internete.Aš jau sena,bet tu nuostabi šiais laikais!Sėkmės!
Labai gerai, kai neturi pinigų koncertui tai išjungus televizorių sutaupysl ant elektros.
Dainos fainos,klausau....Bet kaip asmenybės nesuprantu....Kartais tokia lyg dviveidė....
Nesuprantu tokiu žmonių, kurie iš principo rašo bogus komentatus, kurie muolatos pilni savo tulžies. Jei nepatinka koks atlikėjas aš jo neklausau ir pamačius apie jį straipsį net neskaitau ir tada nėra kočia piktintis. O čia yra toks žmonių typas kuriems visas pasaulis blogas, man jų iš dalies gaila.
@yynga ji yra viešas žmogus savotiškai atstovauja lietuvos veida ir kitos tautos pagal tokius vertina musu likusius žmones, tai man nemalonu, kad vidutinybe atstovauja mus jos dainos yra visiškai vidutiniškos o jos garbinimas atsirado tik iš to, kai ji pareiške kad reikia jos muzika dar ir suprast tai ne, bet kokiai ausiai kaip klasika kokia tai,taip ir pasiskyrste lietuvoj tie kas nori jaustis pranašesni už kitus palaiko jazu nes jie matai supranta jos muzika, jie prie išrinktųjų vienintelis paaiškinimas, nes dažniausiai jei muzika graži tai ji patinka visiems
Pavyduoliai, vietoj to kad pasidziaugtu nedaug tokiu talentingu Lietuvoj zmoniu!
Siaubas kokie komentarai.
Jei būtų tikros problemos su balso stygomis, tai 10 dienų pasveikimui - tai anekdotas! Nejuokinkite, buvo būtinas daug ilgesnis tylėjimas. Ir jokio dainavimo dar, maźiausiai, porą měnesių!..
Man tai ziurpsta oda paskaicius komentarus,ar jie dar neissipagirioje ar neiisimiegoje po daugiadieniu,kaip taip galima rasineti tokias nesamones,reikia dziaugtis kad pasveiko ir vel mus dziugina,o jei nepatinka jos atliekamos dainos neklausykite ir nederkite.
Kam ta mizne pasiurpuse oda įdomi ,niekam, ??
Lysk atgal is kur islindai. Baisuline
Į viršų