Po kelionės lovoje Pilies gatve, Radžio laukė pilnas kiemas žinomų nuotakų

Šiandieną vilniečiai ir miesto svečiai galėjo išvysti neeilinį reginį. Kaip patys projekto rengėjai pavadino Radžį, jo didenybė buvo nešamas Pilies gatve ir atgabentas į restorano „Fiorentino“ kiemelį.

Gulėdamas auksinėmis pagalvėlėmis apdėtoje lovoje, Radži šypsojosi ir mojavo jį akimis nulydintiems smalsuoliams. Kad neperkaistų, projekto vedėja Natalija Bunkė vėdino vėduokle iš plunksnų svajonių jaunikį. Kitas projekto vedėjas Marius Jampolskis praeivėms gatvėje dalino raudonas rožes. LNK laidų vedėjas Giedrius Leškevičius į rankas pasiėmė gitarą ir eidamas traukė visiems žinomas vestuvių dainas.

Kaip ir pridera romų atstovui, Radži vilkėjo drabužius, puoštus auksinėmis detalėmis, ant galvos buvo užsidėjęs auksu tviskantį turbaną. Ant dainininko kaklo kabėjo visa gausybė įvairiausių karolių.

Restorano kieme Radži laukė nuotakų drabužiais vilkinčios LNK laidų vedėjos: Ugnė Skonsmonaitė, Karolina Liukaitytė, Indrė Kavaliauskaitė, Rimantė Kulvinskytė. Nuotakų sukneles taip pat vilkėjo projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvės: Aušra Štukytė, Ingrida Kazlauskaitė, Katažina Nemycko, Gintarė Gurevičiūtė.

REKLAMA

Kaip teigė M. Jampolskis, būsima nuotaka turi atitikti ir tam tikrus reikalavimus: mokėti dažytis tamsoje, rasti bendrą kalbą su isteriškos prigimties baronu, turėti aukštą IQ, atitikti 90-60-90 figūros standartus.

Būtent tokiu originaliu būdu projekto rengėjai nusprendė pristatyti šeštadienį startuosiantį naują intriguojantį ir šmaikštų pramoginį projektą, kuriame dainininkas bandys sau susirasti žmoną.


Rašyti komentarą...
h
hmm
2012-09-10 17:48:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga kai is sh bando padaryt torta :)
Atsakyti
0

w
whaat
2012-09-10 17:47:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka as ka tik pamaciau? :O
Atsakyti
0

i
ilona
2012-09-11 10:31:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur tos merginos lenda,juk mato koks pasikeles tas asilas Radzis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų