Plastinių operacijų karalienė C. Jackson į savo išvaizdą investavo visą tėvo palikimą

Jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. LNK studijoje – neeilinės viešnios Cindy Jackson pasirodymas. Šiuo metu moteriai 58-eri. Ji neslepia savo amžiaus, mat įsitikinusi jog yra labai labai graži! Tačiau taip buvo ne visada. Amerikoje, Ohajo valstijoje gimusi Cindy ilgai buvo tikras bjaurusis ančiukas. „Kadaise žiūrėjau savo jaunystės nuotraukas ir su siaubu supratau, kad kone visi mano vaikinai buvo gražesni už mane“, – „KK2 penktadienyje“ pasakos Cindy.

Moteris neslėps, kad jos nosis buvo milžiniška, lūpos plonos, o krūtys – miniatiūrinės. Noras būti idealia moterimi itin sustiprėjo tada, kai Cindy atvyko studijuoti menų į Angliją. Pamačiusi Mikelandželo ir Da Vinči darbus ji suprato, kokios turi būti idealios veido bei kūno proporcijos. Kaip tik tuo metu nuo vėžio mirė Cindy tėtis ir jai, seseriai bei mamai paliko nemenką palikimą. Gavusi pinigų, Cindy ilgai nedvejojo ir pradėjo tobulinimosi procedūras. Žmonės kalba, kad Jackson buvo atlikta maždaug... 50 plastinių operacijų. Amerikietės kūne beveik nėra vietos, kuri nebūtų tobulinta. Kai kas operuota net po keletą kartų. Žinoma, operacijoms, kurios yra labai brangios, tėčio palikimo neužteko, taigi Cindy neeilinę savo istoriją pardavė populiariems žurnalams. O milžinišką krūvą pinigų užsidirbo dar ir padavusi į teismą vieno leidinio žurnalistus, kurie ją žiauriai apšmeižė. Laimėjusi bylą, Cindy nusipirko įspūdingą namą Londone.

REKLAMA

Jau šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ Cindy neslėps, kad šiuo metu jaučiasi esanti nuostabi. Plastinės operacijos ją ne tik išgražino, bet ir padovanojo unikalų darbą. Cindy – kone vienintelė plastikos chirurgų ekspertė, galinti patarti žmonėms, į kokį specialistą kreiptis ir išvis ar verta tobulintis. Cindy klientai – garsiausios Holivudo žvaigždės!

Karštoje diskusijoje apie grožį, jo kainą ir išskirtinį gyvenimą kartu su Žilvinu Grigaičiu bei jo žmona Ele Martin, Gintare Gurevičiūte, Kristina Ivanova ir kitomis pirmo ryškumo žvaigždėmis - jau šį vakarą 19.30 val. tik per LNK!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų