Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Aš myliu Lietuvą“ žygis prasidėjo. Pirmoji raudonųjų komandos užduotis – žymiausiame Lietuvos narkotikų taške,  Vilniaus romų tabore.  Vien nuo minties apie tai merginas nukrečia šiurpas.

REKLAMA

Dalyvių dainos ir šokiai įkaitino taboro gyventojus. Tačiau niekas nežino, kaip jie sureaguos į svarbiausią raudonųjų komandos užduotį – kalbą, kurioje ne visi žodžiai glosto čigonišką savimeilę ir išdidumą. Kalbą, kurioje bus garsiai pasibelsta į kai kurių taboro gyventojų sąžinę? Vieno dalyvių - Manto - kalba taboro gyventojams iš pradžių patiko. Tačiau tik iki tol, kol Mantas kalbėjo apie jų dainas, šokius, gražius papročius, tvirtas šeimas, ir gebėjimus matyti ateitį. Kai kalba pakrypo apie Lietuvos gėdą ir  taboro bėdą – narkotikus - romai nebesišypsojo.

REKLAMA
REKLAMA

Ir dar. Šiandien Mantas patirs šlovės skonį, tačiau ar ilgam valdžia išliks jo rankose?  Netrukus komandoje kilo maištas. Susilaukęs kritikos už nevykusiai perskaitytą kalbą ir neįvykdytą misiją, Mantas patiria dar vieną pažeminimą.

Rodos, beveik taikiai ir demokratiškai, tačiau prieš Mantą kilusi komandos įtampa netrukus virsta atviru karu. Ar duos dar vieną šansą jam komanda - atsakymai antradienį, 20.10 val. per LNK naujame realybės šou „Aš myliu Lietuvą“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų