Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
visai nupuso ta sirvintu ponia,tik soctinkluose sedi,bet ir savo abrozdeli patalpino Siauliuose,mano kad uz ja kas pabalsos,haha
Šimonytė vulgari, neišvaizdi skandalistė, kaimo moterėlė, ir Vyriausybės vadove būti jai per didelė garbė, Gitanas visa priešingybė, kultūringas, elegantiškas, išsilavinęs, be to jau įgijo vadovavimo valstybei patirtį, kaip sakoma arklių perkėloje nekeičia! Tik už Nausėdą! O žmona jo simpatiška, kultūringa, paprasta moteris, ko nepasakysi apie Gitano konkurentę.............
Narcizas ir dar susireikšminęs. Balsuosiu už Šimonytę. Taškas.
Nepatinka nei vienas,bet balsuosiu prieš simon
VRK svarsto , kad Z.Vaišvila padarė pažeidimą , kad jis, neva, per spaudos konferenciją darė Vaitkaus reklamą. O kaip šiuo atveju? Ar tai ne reklama Nausėdai? A, VRK? Kaip jums atrodo?
Nu jau gitanienę puošk kuo nori, vistiek nesižiūri. Nei skonio, Anei ...
Gitanas savimila.
turint šalia Pinskuvienę,nereiktų naudotis šikpopieriumi.
Dauguma moterų merginų apsirengę tinkamai- ilgis, modelis, delninės, batukai, pėdkelnės suderinta ir ,,nesipjauna_ tarpusavyje. Bet 20 foto klaipėdietiški tautiniai rūbai užgožia visus. Super.
pinigus taupė, užtat ir nekėlė tokių puotų - kiek jau tų žmonių eilinių tuose furšetuose dalyvaudavo? O kad ponios, kaip ir poniai Pinskuvienei smagu ten sudalyvauti, tai be jokios abejonės. Gerai pavadinote - Pinskuvienės karalystė.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų