Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kuo jis"LIŲDNAI PAGARSĖJĘS"?
Muzikantai kurie, del politikos atsisako savo kurybos yra netikri meno kurejiai. Arba dideli BAILIAI.
Nesuprantu antrastes -liudnainpagarsejes festivalis. Ne viskam pritariu ka daro p. Karbauskis,bet festivalis seimai tikrai puikiai suorganizuotas,jokiu politikavimu ar pan ten nera. Komentuoja neigiamai tie kurie nei karto turbut nera Naisiuose buve. Gaila.
Būtinai dalyvausiu ! Woke id i o tizmui skelbkime karą ! Yra dvi lytys !
Tai Naisiuose vien Naisiu kaimieciai rinksis?- tos vadinamos zvaigzdes vien Karbauski linksimins?- tai juk ten sulekia visa Zemaitija ir kiek teko buti tuose festivaliuose - viskas kulturinga. O jei amnezija sergantis A.Valinskas - tuoj turetu pats susinaikinti savo populiaruma , tarnaujant koncervatoriams. Kai buvo valdzioj - kas ji persekiojo ir jo zmona Valinskiene?- taigi koncervatoriu "torpedos" atakavo Valinsko partija. Dabar jis pats , nuolankiai tarnauja savo nepreteliams ....
Žiūrėkit,kad neprarastumėt pilietybės!!!
Pas mus kitų problemų nėra Lietuvoje. Jūs žmonėm pateikit normalią informaciją, kas aktualu. Pastaruoju metu tik blevyzgas rašote.
atsipeikėkit!Nustokime ieškoti priešų, ieškokim draugų!Politinės pažiūros yra menininkų veiklos vertinimo kriterijus!?Kas per marazmas! Pasenęs ir nuplikęs Valinskas tapo vyriausiu šalies inkvizitoriumi, tokiu "partiniu ideologu", kuris nustato patriotiškumo lygį? Viešpatie aukščiausias, kur mes ritamės.Greitai bus kaip Rasiejoj !Mes kovojom už laisvę turėti savo įsitikinimus , laisvai reikšti savo pažiūras ir niekas negali primesti valios eiti ar dalyvauti viename ar kitame renginyje, remti vieną ar kitą politinę jėgą.Tik nesusipratėliai ir susireikšminę "šoumenai" gali lyginti Naisių festivalį su slavianskij bazaru ar Sočio ledo šou.
Pagarba atlikėjam. O tos ale žvaigždės tegul čiuožia šieno grėbti. O Naisiai jėga!
Dalyvausiu, ir tikrai bus smagu, nesu nei karto Naisiuose švente nusivylęs.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų