Penkios didžiausios beprotystės, padarytos vardan meilės

Jeigu jūs kada nors esate mylėję, tai žinote, kad tokios būsenos žmogus gali padaryti labai daug. Tačiau daugelis įsimylėjusių, koks tas stiprus jausmas bebūtų, neperžengia ribos, kuri skiria beprotišką romantiką nuo klinikinio bepročio.

Ar galima taip pasakyti apie šio straipsnio herojus – spręskite patys.

1. Savo paties žūties inscenizacija kaip būdas pasipiršti

Įsivaizduokite: jūs atvažiuojate į susitikimą su mylimu žmogumi ir matote sutartoje vietoje sudaužytą automobilį ir kraujo klaną. Jūsų mylimojo negyvą kūną jums matant deda ant neštuvų ir įneša į greitosios pagalbos automobilį. Jums praneša liūdną žinią. Vilties nebėra. Jūs, žinoma, imate desperatiškai verkti, rėkti, raudoti... O po minutės jūsų žuvęs draugas stebuklingu būdu atgyja ir pasirodo prieš jus su balionu ir sužadėtuvių žiedu. Jis puola ant kelių ir prašo, kad taptumėte jo žmona. Tokios šoko būsenos atsakyti „ne“ tiesiog nėra šansų.

Būtent tokį būdą pasipiršti pasirinko verslininkas iš Omsko Aleksėjus Bykovas. Pasiruošimas reginiui užtruko keturias dienas. Aleksėjus pasamdė profesionalus: operatorių, scenaristą, režisierių ir grimuotoją. Viskas buvo labai realistiška ir baigėsi vestuvėmis.

REKLAMA

Laiminga pora (nuotr. Balsas.lt)Laiminga pora (nuotr. Balsas.lt)

Vėliau mergina prisipažino, kad jei jis būtų „banaliai“ pasipiršęs restorane, ji atsakytų „ne“.

2. Vyras ir žmona kreipiasi į plastinius chirurgus, kad taptų visiškai vienodi

Daugelis laimingų sutuoktinių su laiku supanašėja. Jie supranta vienas kitą iš pusės žodžio, supanašėja manieros, atsiranda tie patys pomėgiai... Tačiau daugiausiai šiuo klausimu pasiekė britų pora Neilas ir Jacqueline Megsonai, kurie kartu vaidina meniniame šou – savo pasikeitimus supanašėjimo link jie patikėjo plastiniams chirurgams.

„Supanašėję“ sutuoktiniai (nuotr. Balsas.lt)

Neilas ir Jacqueline taip stipriai mylėjo vienas kitą, kad, jų pačių tarimu, jautėsi tarsi „vienas žmogus“. Vieną dieną jie nusprendė pasikeisti, kad būtų vienodi ir fiziškai. Vėliau jie pakeitė vardus, kad jie būtų identiški – Genesis Breyer P-Orridge. Po pasikeitimo pas Neilą atsirado moteriška krūtinė, taip pat pasikeitė sutuoktinių nosių, akių forma, lūpos. Operacijos sutuoktiniams kainavo 200 tūkst. dolerių.

„Supanašėję“ sutuoktiniai (nuotr. Balsas.lt)

2007 metais buvusi Jacqueline mirė. Po jos mirties vyras ėmė save vadinti „mes“.

3. Kad susigrąžintų merginą, vaikinas privertė draugą į jį šauti

Dvidešimtmetį Jordaną Cardellą metė mergina. Vaikinas vis svarstė, kaip čia sugrąžinus mylimąją ir staiga prieš jo akis iškilo vaizdas: jis guli leisgyvis, kruvinas, o jo mylimoji lieja ašaras ir rauna plaukus nuo galvos. Idėja, tikriausiai pasiskolinta iš kokios nors muilo operos, buvo tokia viliojanti ir atrodė tokia geniali, kad nelaimingas įsimylėjelis nusprendė ją įgyvendinti.

Tai galima būtų kaip nors suprasti, juk nuo nelaimingos meilės dar ne tokios mintys lįstų į galvą. Keistas yra kitas dalykas – Jordanui kažkaip pavyko įkalbėti savo geriausią draugą Michaelį Basiką atlikti blogiečio vaidmenį. Jis turėjo šauti į Jordaną – ir ne vieną, ir net gi ne du, o visus tris kartus. Po to prie kraujuojančios aukos buvo planuojama pakviesti Jordaną atstūmusią gražuolę.

REKLAMA

Draugai išsirinko pačią ramiausią ir gražiausią parko vietą, kur Michaelis iššovė į draugą. Jordanas nukrito, tačiau net ir tada, surikęs nuo skausmo ir užspaudęs kraujuojančią žaizdą, jis reikalavo, kad Michaelis šautų dar du kartus. Matyt tą akimirką Michaelio galvoje prašviesėjo ir jis atsisakė dar kartą šauti į draugą ir tuoj pat nugabeno jį į ligoninę.

Sužinojusi apie įvykį, mergina nusprendė, kad su „šiuo psichu“ geriau neturėti nieko bendro ir netgi neiškart aplankė buvusį vaikiną ligoninėje.

Užtat jį aplankė policijos pareigūnai, kurie iškėlė baudžiamąją bylą už „beprecedentinį idiotizmą“.

4. Samdomas žudikas įsimyli auką ir inscenizuoja jos nužudymą

Kai Maria Somones sužinojo, kad jos vyras jai neištikimas, ji rinkosi tarp trijų variantų: 1) skirtis, 2) susirasti meilužį ir 3) nužudyti varžovę.  Po neilgo svarstymo ji pasirinko trečią variantą ir nusamdė žudiką – bedarbį vaikiną Carlosą Roberto.

Inscenizuotas nužudymas (nuotr. Balsas.lt)Inscenizuotas nužudymas (nuotr. Balsas.lt)

Visai atsitiktinai Lupita (meilužė) buvo samdomo žudiko vaikystės draugė. Ir jis suprato, kad negali tiesiog nužudyti merginos, kurią tampė už kasų ir vežiojo dviračiu. Jis padarė tai, kas geriausia šioje situacijoje: įtikino būsimą auką inscenizuoti jos nužudymą.

Lupita apsipylė kečupu, patį didžiausią virtuvinį peilį įsikišo į pažastį kaip termometrą ir leidosi nufotografuojama.

Kaip bebūtų keista, užsakovę tai įtikino ir ji sumokėjo žudikui didelę pinigų sumą.

Atrodytų, gyvenimas susitvarkė – vyras pasidarė daug švelnesnis ir daugiau nebedingdavo vakarais. Ši istorija taip ir pasibaigtų, tačiau... po kelių dienų atsitiktinai Maria sutiko „nužudytąją“, apsikabinusią „kilerį“. Moteris taip supyko, kad nukeliavo į policiją ir parašė pareiškimą, kuriame teigė, kad ši pora – sukčiai. Sunku apsakyti, kaip logiškai pasielgė moteris. Ir tikriausiai nereikia nė sakyti, kas atsidūrė kalėjime.

5. Rojus oloje

Prieš 50 metų, kai kinas Lu Goshiyangu tebuvo dvylikos, jis įsimylėjo. Kas įdomiausia, jo išrinktoji buvo dešimt metų vyresnė našlė. Supratę, kad gyventi kartu jiems niekas neleis, įsimylėjėliai nusprendė pabėgti ir įsikurti oloje. Ten meilėje ir santarvėje ir pragyveno laimingus 50 metų .

REKLAMA

Iš pradžių buvo nelengva. Be kanalizacijos ir elektros dar įmanoma kažkaip gyventi, tačiau iš maisto jiems teko mėgautis įvairiomis šaknimis ir žole.


Rašyti komentarą...
A
Aeon
2012-11-16 01:02:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir iš kur dar išlenda tokie prietrankos??
Atsakyti
-1

2012-12-05 19:24:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
paskutinė istorija tokia romantiška ♥
Atsakyti
0

V
Vilhelmas
2012-12-19 22:02:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tie 1,2,4 jo tikrai durni 3 ka zinau siek tiek paciuozes o 5 tj ne toks ir debiliskas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų