Įsivaizduokite princą ant baltojo žirgo su Louis Vuitton rankine per petį, arba vargšę Pelenę, pametančią ne stiklinę, o LV kurpaitę. O kaip jums tai, jog piktoji ragana vietoj prisirpusio raudono obuolio pasiūlo sodraus raudonio LV delninukę Snieguolei? Darosi įdomu? Skubu atskleisti paslaptį: Louis Vuitton šio rudens aksesuarų kolekcijos pristatymui pasirinko turbūt garsiausio pasakų rašytojo Šarlio Pero (Charles Perrault) pasakų motyvus.

Prancūzų rašytojas Šarlis Pero yra visame pasaulyje garsus stebuklinių pasakų kūrėjas, nuspalvinęs kone kiekvieno vaiko vaikystę ir sapnus. Kas gi nežino Raudonkepuraitės, Pelenės ar Miegančiosios gražuolės? Kuris berniukas nekovojo su piktuoju karaliumi kartu su Batuotu katinu ar nesilankė Mėlynbarzdžio pilyje? Nors vaikų stebukladaris - rašytojas Pero mirė dar 1703 metais, jo pasakos ir toliau augina ir augins vaikų kartas.

Būtent įkvėpti magiškų stebuklų ir gėrio kupino Pero pasaulio Louis Vuitton mados namai pristato visą aksesuarų katalogą, kuriame apstu paslaptingų užkerėtų sodų, gigantiškų voratinklių, mažučių gyvūnėlių, kurie virto LV rankinėmis ir daug kitų netikėtumų. Rodos, Louis Vuitton Kalėdoms jau pasiruošė pasikviesdami stebuklus į savo namus...Teksto autorė Aušrytė Žilovaitė. Fmag.lt nuotraukos.


Rašyti komentarą...
L
Lindaugas
2009-12-04 21:21:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu
Senos geros pasakos susipina su šiuolaikine prabanga. Gal tai bandymas perdirbt pasakas pagal šiandienos laikų dvasią.
Šiaip ar taip intriguoja, įdomu ir neįprasta šitaip sukryžminti pasakas su tokiais prabangiais elementais.
Atsakyti
0

a
ase
2010-01-03 11:40:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži fotosesija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų