Rašyti komentarą...
tokio debilo kaip Antanaitis su tokiais debiliškais argumentais dar reik paieškot - "taktikos expertas" , "kad doku nepateikė tai reikia tempti iš mašinos". .....dokumentu iš vis vairuotojas neprivalo pateikti !!!!!!!!! ar policijoj dabar visi tokie debilai???????
tai sako mentui uniformą išpurvino? o kai jie patys prišika į savo žalias kelnes (kaip tada kai bėgo nuo Molotkovo), kas tada žalą atlygina?
pyd-erai visi tie mentai, taip ir reikia su jais elgtis kaip selas elgiasi, lietuvoj mentai yra skirti tik bausti, persekioti ir kenkti žmonėms, o ne padėti ar gelbėti
butu sumokes 15 eurasu uz ta telefona ir vaziaves, bet ne pradejo keiktis, izeidinet ir t.t.
Policijos atstovai aiškiai meluoja,joks įstatymas nedraudžia rankoje laikyti telefono,draudžia naudotis telefonu
Iš pradžių mentas turi pateikti okulisto
Iš pradžių mentas turi pateikti okulisto
Rzevskis
Jis taip savo reitinga kelia, o i ji panasus eina jo koncertu klausyti.
@Valdas O tie policininkai ką parašė soc tinkluose kai buvo išprievartauta mergina.....taip jai ir reikia......tai tik jų autoritetą ,,didina"
cia 100% mentuku kalte ,pamate tipo ziek ahujenas aparatas ,tai pavaidinsim serifus ,prisipisim,paahujelinsim ,pasikabinesim ,butu vaziaves koks pasatas ,tai net nebutu stabde ,gi tie mentukai uzdirba po 1000 i rankas ,tai jiem abidniakas ,kad jie verchatura uz tokias bapkes dirba ,o cia normalus bachuras is dainavimo vazineja bentliu simtus gabalu ,be pavydo scenu reiktu geriau gyvent,pavydas jus prazudys
Policija viršino savo įgaliojimus!!! O Selas super!!!
Pareigunai pazeide VISUS imanomus istaymus ....
Pirmiausia vaziavo be saugos dirzo ,antra buvo be kaukes .
Visa eiga turejo buti tokia .......
Sustabdo ,prisistato ,pasako sustabdymo priezasti ,taip ir buvo pradzioje .Toliau Selo kalida ,jis turejo paprasyti parodyti pazeidimo vaizdo irasa ar 3 liudininku parodymus ,nes ka mate ar nemate tas mentas niekam neidomu .DDD. Siaip galejo ar negalejo matyti jis ir ateivius ar dar ka niekam tai neidomu .TIK irodymai turi buti ......
Toliau...................aisku Selas supyko ,susikeike .bet del to pareigunai neturejo jo prasyti iseit is automobilio ,o tuo labiau traukt is automobilio .Trauk is automobilio galima tik tada jei pazeidejas turi ginkla ar panasiai .
Ka galiu pasakyti .....uzsiraus kazkada sitas mentas ant lazko ,gyvemime jam gerai nesibaigs .Jis yra visiskas nulis tik NETEISINGAS policijos pareigunas .Gerbiu normalius policijos pareigunus tik ne tokius,.Pasijaute televizijos zvaigzde ,o yra ir bus visiksu nuliu .
@ggg7 Visiskai pritariu
Į viršų