Pamilo perpus jaunesnį vyrą: nutiko tai, ko mažiausiai tikėjosi

Meilei amžius ne kliūtis. Tuo galėjo įsitikinti visi „TV Pagalbos“ žiūrovai išvydę 27-erių Rolando ir jo išrinktosios, 63-ejų Ritos meilės istorija. Bendraamžėmis nusivylęs vaikinas po savo pirmosios draugės išdavystės interneto pažinčių portale susipažino su daug vyresne moterimi. Kaip sako pats Rolandas – tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

Rolando jaunystė nebuvo lengva. Anksti mirė jo motina, o jis pats ilgą laiką augo vaikų namuose. Vėliau vaikiną įsivaikino globėjai ūkininkai, bet laikė jį vergiškomis sąlygomis.

„Dirbdavau už cigaretes ir maistą, kad mane apkirptų, man jų reikėdavo prašyti“, – juodžiausias gyvenimo akimirkas prisimena vyriškis.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamilo per pus jaunesnį vyrą: nutiko tai, ko ji mažiausiai tikėjosi

Rolandas ir Rita kartu jau metus ir devynis mėnesius. Su didžiule gėlių puokštę į „TV Pagalbos“ studiją atvykęs vyras drąsiai vardijo savo mylimosios pliusus ir lygino ją su kitomis moterimis.

„Ji graži, nepasileidusi kaip kitos. Mes su ja susipažinome per internetą. Aš pirmas jai parašiau. Aš turėjau vieną moterį, gyvenau su ja, bet ji su kitais mane apgavo ir pradėjo duotis. Man reikėjo meilės, šilumos ir aš susiradau ją. Mes susitikome su Rita Kaune autobusų stotyje, aš pamačiau ir ją įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio“, – pažinties pradžią prisiminė Rolandas.

Jaunas vyras tvirtai apsisprendė – yra pasiryžęs vesti ir tai prisiekė girdint visai Lietuvai.

„Aš ją labai myliu, jinai man patinka viskuom – vidumi, išore ir charakteriu. Noriu vesti savo moterį ir gyventi ilgai bei laimingai. Aš esu pasiryžęs pasakoti tai visam pasauliui, – laidos metu pasipirš Rolandas. – Aš pats negaliu dirbti tikrai, invalidumą gaunu. Pas mane bėdos su širdimi, tik truputį padirbu iškart širdis pradeda permušinėti. Aš ne Alfonsas, už butą moku per puse, viską per pusę perkame. Kai ji negali, aš sumoku“.

Apie jaunesnį mylimąjį moteris kalba tik pačiais gražiausiais žodžiais. Jos vyras jau penki metai kaip miręs, o jos anketą į pažinčių portalą įkėlė dukra su žentu.

Ar sutiks Rita tekėti už Rolando?

Žiūrėkite laidoje:


Rašyti komentarą...
r
ruta
2019-02-09 18:25:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu,būkit labai laimingi
Atsakyti
-4

J
Jonas
2019-02-09 19:40:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiktai laimės jums.Buk lovoje jai geras ir jį tau bus gera.
Atsakyti
-1

G
Geras
2019-02-09 19:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų