Pakvaišusios šėlionės: pamatę šias nuotraukas britai raus iš gėdos

Kas jau kas, bet Didžiosios Britanijos gyventojai moka linksmintis. Tiesa, neretai dėl audringų nakties šėlionių daugeliui britų išaušus rytui tenka rausti iš gėdos.

72

Užsienio žiniasklaida išplatino garbės nedarančius kadrus iš anglų šventės „Mad Friday“ (liet. „Pakvaišęs penktadienis“). Neeilinis renginys vyko Mančesterio miesto gatvėse, į kurias suplaukė siautuliui nusiteikęs jaunimas.

Akivaizdu, kad jaunuoliai linksmybėms pasitelkė alkoholį ir gerokai jo padaugino, mat įsisiautėjusius asmenis ne kartą teko malšinti policininkams. Vos ant kojų pastovintys vaikinai, basos merginos, kalnai šiukšlių – tai tik dalis to, ką pavyko užfiksuoti šventėje dalyvavusiems fotografams.

(72 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pakvaišęs penktadienis: pamatę šias nuotraukas britai raus iš gėdos

Ne pirmas ir ne paskutinis kartas

Tai, kad anglai mėgsta linksmintis be ribų, ko gero, žino visas pasaulis. Regis, nė viena šventė neapsieina be alkoholio, nuogybių ir pamiršto gėdos jausmo.

Daugelyje pasaulio šalių švenčiamas kalėdinis paradas „SantaCon“ šiemet paminėtas ir Londone. Čia į didmiesčio gatves su raudonais Kalėdų Senelio kostiumais išėjo tūkstančiai žmonių. Tiesa, žvelgiant į šventės akimirkas nesunku atspėti, kad policijai suvaldyti įsisiautėjusią minią buvo nelengva.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šventė be cenzūros: svaigalai, nuogybės ir daug darbo policijai

Fotografų kadruose užfiksuoti ne kasdien matomi vaizdeliai: šlapinimasis viešoje vietoje, daug alkoholio ir jo padarinių bei merginų drąsa pozuojant pakėlus sijonus.

Kitos šventės Anglijoje minimos taip pat griausmingai

Didžiojoje Britanijoje griausmingai nuaidėjus „Ponių dienai“ (angl. „Ladies Day“), iki šiol kalbama apie tądien užfiksuotus kadrus. Pagrindinis šios šventės elementas – žirgų lenktynės, tačiau nuotraukos įrodys, jog tam buvo skirta mažiausiai dėmesio.


Rašyti komentarą...
M
Mergina
2017-01-01 15:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad Lietuvoje vaizdai panašūs. Pažiūrėkime pirmiausia į save :)
Atsakyti
-3

D
Decorus
2017-01-01 17:19:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepamaciau nieko kas sokiruotu. iprasti vaizdeliai matomi tiek Britanijoje, tiek kitur.
Atsakyti
-1

a
assa
2017-01-01 19:16:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkokios karves tos angles :)net ner y kazeti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų