Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

18-metis Loganas Smithas apkaltintas pasikėsinimu nužudyti po to, kai tariamai sumanė užpulti bėgiką.

18-metis Loganas Smithas apkaltintas pasikėsinimu nužudyti po to, kai tariamai sumanė užpulti bėgiką.

REKLAMA

Pirmadienį Floridoje buvo sulaikytas paauglys, kuris, kaip įtariama, bandė pasmaugti vyrą, dažnai bėgiojantį pro savo rezidenciją Cocoa, Floridoje. Bėgikas sugebėjo apsiginti pasitelkęs kovos menus, rašo portalas people.com.

Brevardo apygardos šerifai teigia, kad Smithas pasislėpė už lauko šviestuvo ir tykojo, kol bėgikas praeis pro važiuojamąją dalį. Paskui jis vyrą pasivijo ir pradėjo jį smaugti diržu.

„Kaltinamasis kelias sekundes tvirtai smaugė aukos kaklą diržu, o tai padarė akivaizdžią žalą pačiam bėgikui“, – teigiama policijos pareiškime.

Tačiau tariamas Smitho planas buvo sužlugdytas po to, kai bėgikas pasinaudojo kovos menų žiniomis, kad apsigintų ir sulaikytų Smithą, kol atvyks pareigūnai.

REKLAMA

„Bėgikas sakė, kad bėgo besiklausydamas muzikos, kai staiga pradėjo jausti, kad kaklą spaudžia diržas. Dūsdamas jis suprato, kad turi gintis“, – teigia Brevardo apygardos šerifo biuras.

Per interviu su valdžios institucijomis auka, kurios tapatybė nenustatyta, sakė, kad toje pačioje vietoje bėga „maždaug 4 kartus per savaitę“ ir niekada nematė, nekalbėjo ir nebuvo susitikęs su Smithu. Tačiau Smithas pareigūnams atskleidė, kad pirmą kartą vyrą pastebėjo maždaug prieš šešias savaites ir nuo tada pradėjo stebėti jo kasdienybę.

„Jis paaiškino, kad sprendimą nužudyti bėgiką priėmė vakarą po to, kai žiūrėjo filmą, kuriame rodomos žmogžudystės scenos“, – teigiama pareiškime.

Pasak pareigūnų, Smithas planavo nužudyti bėgiką, o paskui laikyti vyro kūną savo spintoje „kad įgyvendintų savo seksualines fantazijas“.

Remiantis kalėjimo įrašais, Smithas yra laikomas Brevardo apygardos kalėjime. Prieš teismą jis turėtų stoti vasario 10 dieną.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų