Paaiškėjo, kurios garsenybės šukuosena moterys žavisi labiausiai: Markle – tik 4-oje vietoje

Ne veltui šiais laikais egzistuoja tiek daug kepuraičių, su užrašu „blogų plaukų diena“ – visi žino, kad šukuosena išties yra svarbi įvaizdžio dalis. Vis dėlto lygiai taip pat visi žino, kad dažniausiai plaukai tobulai atrodo tik garsenybių nuotraukose, na, arba vos išėjus iš kirpyklos.

10

Nepaisant to neseniai paaiškėjo, kokios žinomos moters plaukus moterys laiko tiesiog idealiais.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kurios garsenybės šukuosena moterys žavisi labiausiai: Markle – tik 4-oje vietoje

„Vitabiotics Perfectil Gummies“ neseniai pasidalino savo apklausos rezultatais, kurioje prašė įvardyti tobuliausios šukuosenos savininkę.

Paaiškėjo, kad net daugiau nei 2 tūkst. moterų yra įsitikinusios, kad nėra nieko geriau, nei aktorės Jennifer Aniston plaukai. O jos vaidmens Rachel iš „Draugų“ šukuoseną atkartoję yra tikriausiai milijonai moterų.

Antroje vietoje, Jungtinės Karalystės moterų nuomone, įsitaisiusi Kembridžo hercogienė Kate Middleton, o trečioje – aktorė Michelle Keegan.

Nestipriai atsilieka ir Meghan Markle, kuriai paskirta garbinga 4-oji vieta, o štai aktorei Juliai Roberts atiteko 5-oji.

Vėliau išsirikiavo Beyonce, Ariana Grane ir Taylor Swift. 9-oji vieta atiteko Jennifer Lopez, o 10-oji – Shakirai.

Įdomu tai, kad apklausos metu išsiaiškinta, jog moterys pavydi ne tik garsenybių, bet ir kitų  savo pažįstamų moterų plaukų. 47 procentai apklaustųjų norėtų turėti kitokios spalvos plaukus, o dar 42 procentai svajoja apie jų spindėjimą.

Tačiau nepaisant to, moterys, net ir norėdamos pakeisti šukuoseną, to paties plaukų kirpimo laikosi įsikibusios net 5 metus, kol išdrįsta kažką pakeisti. O kai jų plaukai atrodo gerai, net 54 procentams moterų pakyla nuotaika.

 


Rašyti komentarą...
3
3jooo
2020-10-23 10:11:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tos ilgaplaukes šukuosenos visos vienodos! Kuo skiriasi pvz Aniston šukuosena nuo Markl, ar Kate's nuo Lopes? Niekuo, tik spalva
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų