Ornamentai, raštai, linijos ir spalvos: akį traukiantis margas ir pavasariškas P. Hilton stilius Pavasarį sužibėk kaip žvaigždė!

Turtuolė Paris Hilton, anksčiau garsėjusi audringais vakarėliais ir išplatintomis intymiomis nuotraukomis bei sekso scenomis, panašu, kad šiuo metu gyvena laimingą ir harmoningą gyvenimą su savo dešimt metų jaunesniu vaikinu. 32-ejų metų moteris su modeliu Riveriu Viiperiu jau senokai kartu, todėl skeptikai jau gali nustoti aušinti burnas ir apkalbinėti dėl „trumpalaikio romano“.

Kaip ten bebūtų, tačiau ši moteris sugeba nustebinti ne tik romanais su vyrais, bet ir visada nepriekaištingu mados pojūčiu. Seniau itin audringą gyvenimą gyvenusi žvaigždė mėgdavo „nuklysti į lankas“ pasirinkdama įvairius beskonybės kupinus drabužius – „barbiškas“ sukneles, pūstus „princesių“ sijonus ir kitus itin perdėtai „fyfiškus“ drabužius, tačiau, panašu, kad su amžiumi ji atsisakė popsiškos aprangos ir kai kurių stiliaus dalykų iš jos tikrai galima pasimokyti.

Paris itin mėgsta juodos spalvos drabužius, kurie jai, lieknos figūros moteriai, labai tinka ir suteikia elegantiškumo. Tačiau kai tik ji atsispiria šiai spalvai, beveik niekada nesirenka kitos vientisos spalvos drabužių – pastebėtina, kad pirmenybę ji teikia raštuotiems apdarams – įvairūs ornamentai, gėlės, linijos ir spalvų žaismas – tokio tipo audiniai dominuoja žvaigždės garderobe.

REKLAMA

Šį sezoną mados vėjai kaip tik atpučia raštuotų ir ryškių drabužių tendencijas, todėl pamirškite pilkas spalvas ir išdrįskite šį pavasarį pasipuošti akį traukiančiais ryškiaspalviais ir originaliais raštais puoštais drabužiais.

Idėjų siūlome pasisemti iš mados kritikų priekaištų retai sulaukiančios P. Hilton:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų