Oksana Pikul ir Monika Kvietkutė įamžino nerūpestingą akimirką: „Ji primins kaip buvo gera šią vasarą“

Monika Kvietkutė ir Oksana Pikul,  nusprendė įamžinti nerūpestingą ir bei karštą vasarą. Stano merginoms sukūrė vasarišką hitą – pavadinimu „Superhitas“.

Žinomas fotografas Gediminas Žilinskas sukūrė videoklipą. Beje, Gediminas jau yra kūręs vaizdo klipą „Išpildyk mano norus“ Nicoje, rašo pranešime spaudai.

„Visas darbas buvo atliktas telefonu. Kokios dabar techninės galimybės nustebome pačios. Žinoma, G. Žilinsko režisūra ir gebėjimas matyti bei atskleisti moterišką pusę visuomet žavi.

Pasitelkėme į pagalbą  modelį Beatričę Brusokaitę, kuri žaviai riedėjo Lietuvos pajūrio gatvėmis tiesiog su riedučiais. Tokiems vaizdam net mes su Monika nelikome abejingos. Todėl ir buvo pagrindinis akcentas žavioji Beatričė“, – apie klipo užkulisius kalbėjo O.Pikul. 

Vaizdai filmuoti Palangoje: „Tiesiog  įamžinta nerūpestinga akimirka, kuri primins kaip buvo gera šią vasarą. Mes su Monika mėgavomės viena kitos kompanija, kabrioletu, karšta saule, ledais ir nerūpestinga akimirka.

Šią vasarą turime labai daug koncertinės veiklos, kuria tiesiog džiaugiamės ir gerai leidžiam laiką drauge. Mums tai ne tik darbas bet ir labai šauni pramoga bei nuotykis.“


Rašyti komentarą...
K
Kaunas
2021-07-31 00:39:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šlykštynes dvi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų