Nustebsite, kaip anksčiau atrodė modelio Amber Rose figūra

Modelis ir aktorė Amber Rose (32) yra viena iš tų garsenybių, kurios niekada nepaiso aplinkinių nuomonės. Buvusi reperių Kanye Westo ir Wiz Khalifa mylimoji rengiasi ir save pristato taip, kaip tik tai nori – galbūt todėl kiekvienas jos apsilankymas viešuose renginiuose ar paprastas išėjimas į gatvę tampa plačiai aprašomu įvykiu.

32

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Amber Rose figūros pokyčiai akivaizdūs - kaip garsenybė atrodė anksčiau?

Tiesa, moteris garsėja ir dėl itin iškilių figūros formų. Žiniasklaidoje nuolat pasirodo pikantiškos nuotraukos, kuriose modelis demonstruoja apnuogintą kūną. Atsiranda ir tokių, kurie garsiai šaukia, kad moters „turtas“ netikras. Žvelgiant į praeities nuotraukas išties galime pamatyti pokytį: anksčiau garsenybė džiaugėsi „kuklesne“ figūra.

Neseniai, nuotraukose įamžintas moters apsilankymas Los Andželo parke su sūnumi sukėlė sumaištį bulvarinėje spaudoje. Aptemtos tamprės išryškino moters apatinius, kurie buvo aiškiai su pridėtine „pagalba“, t. y. didinantys užpakaliuką. Nors A. Rose daug kartų neigė gandus apie plastines operacijas ir kitas grožio procedūras, tačiau, panašu, kad aiškėja jos smėlio laikrodžio figūros paslaptis.

REKLAMA

Moteriški apatiniai, kurie yra su specialiais paminkštinimais galinėje dalyje, žaibiškai išpopuliarėjo, kuomet pramogų pasaulio žvaigždės pradėjo diktuoti didelio užpakaliuką madą.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Modelis Amber Rose pažėrė gandų, jog jos didelis užpakaliukas netikras


Rašyti komentarą...
p
pelene
2016-02-07 13:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
slykstu dabar
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų