Nuostabiausios „Oskarų“ apdovanojimų žvaigždžių suknelės

Įteiktuose „Oskarų“ teikimuose raudonuoju kilimu pražingsniavo ryškiausios Holivudo ir pramogų pasaulio žvaigždės. Visos į ceremoniją atvykusios įžymybės mielai pozavo fotografams ir demonstravo savo kruopščiai pasirinktas sukneles.

Žavingoji aktorė Penelopė Cruz iškilmingoje ceremonijoje atrodė kaip princesė. Nuostabi Grace Kelly stiliaus elegancija atsiskleidė dėka Giorgio Armani suknelės.

Baltą elegantišką dramatiško dizaino apdarą apdovanojimams pasirinko aktorė Gwyneth Paltrow. Šios dramatiško dizaino suknelės autorius jos geras draugas Tomas Fordas. Apyrankė - profesionalaus meistro darbas, su nepriekaištingais išsiuvinėjimais  ir įmantriausiais papuošimais, kokius kada nors matėme.

Gwyneth Paltrow (nuotr. SCANPIX)Gwyneth Paltrow (nuotr. SCANPIX)

Vamp stiliaus juodo aksomo suknelė pabrėžė Angelinos Jolie seksualumą. Ši „Versace“ mados namų suknelė kaip niekad atitiko A. Jolie prigimtį.

Angelina Jolie (nuotr. SCANPIX)Angelina Jolie (nuotr. SCANPIX)

Aktorė Cameron Diaz pasirinko „Gucci“ baltą suknelė ir tikrai neprašovė pro šalį. Suknelė atidengė aktorės pečius, kaklą ir pabrėžė nepriekaištingą figūrą.

REKLAMA

Cameron Diaz (nuotr. SCANPIX)Cameron Diaz (nuotr. SCANPIX)

Reikia būti drąsiai moteriai nusprendus pasipuošti kraujo raudonumo suknele ir prie jos prisiderinus rožinę rankinę, puoštą žėrinčiais kristalais. Porcelianinė aktorės Michelle Williams oda ir „Louis Vuitton“ triumfavo „Oskaruose“.

Pasipuošusi dizainerio Giambattista Valli bordine suknele aktorė Emma Stone atrodė nepriekaištingai. Nors buvo tikimasi, kad tokio tipo suknele pasirodys aktorė Natalia Portman, tačiau, panašu, kad ši suknelė atrodė ne ką prasčiau Emmai.

Emma Stone (nuotr. SCANPIX)Emma Stone (nuotr. SCANPIX)

Demonstruodama savo elegancija su „Christian Dior“ pagalba, Natalia Portman dvelkė vintažu.

Natalia Portman (nuotr. SCANPIX)Natalia Portman (nuotr. SCANPIX)

Daugiau žvaigždžių suknelių rasite mūsų galerijoje:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų