Nuo naujo LNK sezono „Karamelinės naujienos“ taps kasdiene laida

LNK eteryje nuo naujo sezono - dar daugiau saldžiosios karamelės.  Pramoginė informacinė laida „Karamelinės naujienos“ žiūrovus džiugins ne vieną, o kelis kartus per savaitę. Žvaigždžių gyvenimas Lietuvoje ir pasaulyje nenuspėjamas, todėl gausybę įvykių neįmanoma apžvelgti vienoje savaitinėje laidoje.

Ką tik praūžusį televizinį sezoną debiutavusios „Karamelinės naujienos“ tapo tikra elito kronika. Būtent šios laidos žurnalistams pirmą kartą naujųjų rūmų duris atvėrė Kristina Brazauskienė, o gimtadienį pakvietė įspūdingoji Kauno advokatė Aušra Ručienė. „Karamelinėse naujienose“ žaliaakė žurnalistė Rūta pirmą kartą prisipažino apie įvykusias skyrybas su aktoriumi Ramūnu Šimukausku, o Marius Jampolskis patvirtino, kad pagaliau pasipiršo mylimajai Renatai Uzialkaitei. „Karamelinės naujienos“ ir kitą sezoną skaičiuos visas vestuves, nėštumus ir skyrybas. Kaip seksis Eugenijui Ostapenko ir jo naujajai draugei, jaunesnei už Eugenijaus mamą vos dvejais metais? Kaip klostysis besilaukiančios Monikos Katunskytės gyvenimas, karjera ir verslo reikalai?

Šias ir kitas naujienos nuo naujojo LNK sezono padės apžvelgti dvi žavios vedėjos - žurnalistė Rimantė Kulvinskytė ir teisininkė Indrė Kavaliauskaitė. Beje, į gražių moterų draugiją įsisuks ir stipriosios lyties atstovas. Kas jis? Be abejo, tai pats gražiausias, šmaikščiausias  ir madingiausias elito gyvenimo atstovas. Tačiau kol kas laidos vedėjos jį laiko paslaptyje.

REKLAMA

„Tokie vyrai pakampėse nesimėto“, - sako Rimantė Kulvinskytė.

„Išskirtinėje laidoje apie išskirtinius žmones privalo būti ir išskirtiniai vedėjai“, – pritaria gražioji teisininkė Indrė Kavaliauskaitė.

„Karamelinių naujienų“ vedėjai reportažus apie Lietuvos ir užsienio pramogų pasaulio naujienas pristatys prabangioje, saldų laidos žanrą atitinkančioje aplinkoje.

Kasdienės „Karamelinės naujienos“ - nuo naujojo LNK sezono.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų