Rašyti komentarą...
Pasiskiepyk kad neuzkrestum kitu zmoniu ir vapsek sau tas nesamones ant tos pakilos...verkia ji cia bukumu savo protelio.
Na protingieji kurmiai su savo teise skiepytis, kaip siulot sprest tada pandemijos klausima? As ziuriu siunciamos 2 zinutes: ribojimai-nesamone, skiepai-blogis. Tai atrisam viska ir ziurim kas bus? O kas bus kai tu leisgyvis guli, o i ligonine netelpi? Zmones mirs tiesiog namie nesulauke pagalbos? Kaip tada cia viska sutvarkyt? Ar sioj vietoj sakysit, kad ne jusu reikalas? Mes tik savo teisem norim naudotis, pareigu vykdyti nenorim. Nesakau kad skiepas viska isgelbes ir sutvarkys, bet kol nera geresnio sprendimo, tai yra vienas is budu kazka daryt, kazkaip gerint situacija.
Priverčia visus
Priverčia visus
Stulbina žmonių trumparegiškumas- pusė tautos yra prievartaujama skiepytis, atleidinėjama iš darbų už nenorą leistis eksperimentinę vakciną, diskriminuojama apribojimais, o kažkam tai panašu į teisę rinktis ! :(
@Audronė Ką norėjote pasakyti? Visi turi teisę rinktis. Ir tik dėl darbo ne vienas aukoja savo įsitikinimus. Deja, tokia tiesa.
Žmogus laisvas , turi teisę rinktis .Tai ir renkasi - skiepytis ar ne, turėti galimybių pasą ar ne.
@Artūras Tikrai? Laisvas? Juokaute, žmonės iš darbo atleidžiami, jei nesiskiepija ir nesistestuoja. Beje, pati tik dėl to skiepijausi, nors ir netikiu šita panacėja.
@Tikrai? Laisvas? Na, tai irgi pasirinkimas ;)
@Tikrai? Laisvas? Tokiais atvejais reikia mesti darbą.
@Tikrai? Laisvas? Darbą meta eigu jis trukdo šnapsa gert.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų