Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupės Jonas Brothers atlikėjas Nickas Jonas tapo tėvu – su už jį 10 metų vyresne žmona Priyanka Chopra vyras susilaukė kūdikio.

Grupės Jonas Brothers atlikėjas Nickas Jonas tapo tėvu – su už jį 10 metų vyresne žmona Priyanka Chopra vyras susilaukė kūdikio.

REKLAMA

Nickas Jonas ir indų aktorė Priyanka Chopra 2018 metų pabaigoje susituokė Indijoje, o praeitą savaitę per surogatinę motinystę pora susilaukė mergaitės, rašo „The People“.

„Labai džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad susilaukėme kūdikio per surogatatinę motinystę. Labai prašome gerbti mūsų privatumą, nes daugiausia dėmesio dabar skirsime savo šeimai“, – penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė Priyanka Chopra.

Priyanka Chopra (39 m.) ir 29-erių „Jonas Brothers“ muzikantas susituokė iškilmingoje ceremonjoje, į kurią buvo pakviesti 225 svečiai. Pora surengė net dvi vestuvių ceremonijas – vieną induistišką ir vieną krikščionišką – tam, kad pagerbtų abi kultūras.

„Išeiti ir pirmą kartą pamatyti jį stovintį prie altoriaus su saule už nugaros buvo tiesiog pasakiška, – patikslino ji. – Viskas buvo tiesiog tobula – muzikos skambesys, skrendantys paukščiai, mėlynas dangus.“

REKLAMA

Nickas jautėsi taip pat. „Tai neapsakomai geras jausmas. Tai buvo geriausia akimirka mano gyvenime“, – sakė jis.

Abiejų ceremonijų metu Nickas prisipažino nustebęs, kad „kokios iš tikrųjų panašios tos skirtingos religijos, o pačios ceremonijos yra be galo šiltos, – sakė jis. – Taip mes galėjome užmegzti dar gilesnį ryšį ne tik vienas su kitu, bet ir su mūsų šeimomis.“

Pora atskleidžia, kad net ir 10 metų skirtumas tarp judviejų neturi įtakos jų santykiams.

Gruodžio mėnesį Priyanka ir Nickas „Instagram“ paskyroje pasidalino be galo jautriais žodžiais vienas kitam, švęsdami savo trečiąsias vestuvių metines.

„3 metai“, – Nickas parašė po vaizdo įrašu, kuriame rodomas romantiškas jubiliejinis pasimatymas. Nuotraukoje buvo matyti rožės, žvakės ir šampanas, apsuptas didelėmis šviečiančiomis raidėmis, kuriose buvo užrašytas žodis „amžinai“.

Priyanka taip pat pasidalijo kadrais iš jų šventės savo „Instagram“ tinkle, pateikdama jų svajingos nakties nuotrauką su prierašu „Gyvenu svajonėje“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų