Netikėti serialo „Jeloustounas“ faktai: neeilinės pamokos aktoriams ir drąsos pareikalavusi scena su vilkais

Jau visai netrukus TV3 eterį pirmadienio ir ketvirtadienio vakarais užkariaus abejingų nepaliekantis, įtraukiantis, politinių intrigų, meilės ir vesterno prieskonių pažymėtas serialas „Jeloustounas“. Čia atskleidžiama dramatiška vienos šeimos istorija ir konfliktai, su kuriais jiems tenka susidurti ir tarp savų, ir tarp tų, kurie kėsinasi į jų ramybę. 

Žiūrovai ir kritikai šį serialą greitai pamilo ne tik už istoriją, kuri yra atskleidžiama TV ekranuose, bet ir už tai, kas slepiasi už jos.

Iki serialo premjeros TV3 eteryje likus dar kelioms dienoms, pateikiame įdomių faktų apie vieną geriausių šių dienų televizijos serialų.

  1. „Jeloustoune“ atskleidžiama didžiausią rančą JAV turinčios šeimos istorija. Pasirodo, kad minėta ranča išties egzistuoja, o visi norintieji ją gali aplankyti Montanoje. Čia, kaip ir serialo herojai, lankytojai gali leisti laiką žvejodami, jodinėdami ar belaipiodami po nuostabius kalnus. Tiesa, dėl „Jeloustouno“ minėta ranča tapo tokia populiaria, jog dabar, norint joje apsistoti, viešnagės reikia laukti net kelis mėnesius.
  2. Kitaip, nei darosi įprasta šiais laikais, net 70-75 proc. serialo pirmojo sezonų epizodų yra nufilmuota autentiškoje gamtoje. Tam prireikė net 20 skirtingų lokacijų.
  3. Visiems seriale vaidinantiems aktoriams teko nelengva užduotis – pramokti jodinėti. „Jeloustouno“ režisierius Tayloras Sheridanas to išmokti liepė visiems. Tad net ir serialo žvaigždei K. Costneriui, kuris ir realiame gyvenime turi savo rančą, teko praktikuotis su specialiai serialui jam skirtu arkliu.
  4. Nufilmuoti šį serialą nebuvo paprasta, o kai kurie herojai netgi atsidūrė rimtame pavojuje. „Jeloustoune“ suvaidinusiai Kelly Reilly vienoje scenoje teko bėgti kartu su tikrais vilkais. Ir nors ją nuo plėšrūnų filmavimo aikštelėje saugojo ant jų užmestas specialus tinklas ir papildomi du žmonės, tai jai ramybės nepadovanojo.
  5. Milžiniško populiarumo sulaukusį „Jeloustouną“ iš pradžių norėta sutalpinti tik į 2 valandų filmą. Tačiau visą serialo istoriją „Oskaro“ laimėtojui K. Costneriui atskleidęs režisierius kartu su žvaigžde suprato, kad ji yra verta papasakoti kur kas plačiau. 

„Jeloustounas“ – nuo pirmųjų sekundžių įtrauksianti drama, priversianti su nekantrumu laukti vis naujos serijos apie neeilinės šeimos likimus ir jų nekasdienius rūpesčius. Pamatykite serialą jau visai netrukus – nuo gegužės 31 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų