Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
23
Paaiškėjo, kas juodino Jazzu vardą: paviešintas jautrus laiškas (nuotr. Organizatorių)

Trečiadienį garsi Lietuvos atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu pristatė naujos dainos „Wild“ vaizdo klipą. Visgi, premjera neapsiėjo be skandalų. Šalia „Youtube“ paviešinto vaizdo klipo atsirado aršūs komentarai, neva rašomi pačios Jazzu.

23

Trečiadienį garsi Lietuvos atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu pristatė naujos dainos „Wild“ vaizdo klipą. Visgi, premjera neapsiėjo be skandalų. Šalia „Youtube“ paviešinto vaizdo klipo atsirado aršūs komentarai, neva rašomi pačios Jazzu.

REKLAMA

Pasirodo, kad keiksmažodžiais ir įžeidinėjimais iš Justės Arlauskaitės vardu sukurtos anketos svaidėsi vienas didžiausių jos gerbėjų. Atlikėjos atstovai gavo laišką su jo atsiprašymu už suterštą dainininkės vardą.

Jis teisinosi, kad tenorėjo apginti internautų puolamą atlikėją bei parodyti, kad Jazzu už savęs turi tikrą kariauną. Gerbėjas prabilo apie skaudžius išgyvenimus ir patikino, kad nesitikėjo, jog viskas taip išsirutulios.

REKLAMA

„Tikrai labai nuoširdžiai gailiuosi už savo kvailą elgesį. Jūs turite daugybę priežasčių pykti ir nekęsti manęs, bet aš tikrai nenorėjau jums blogo. Tiesiog sunku buvo matyti, kaip dauguma jus puola ir įžeidinėja. Klausau jūsų dainų ir man jos labai padeda šiame pasaulyje, kuriame aš nematau spalvų. Man labai sunku bendrauti su žmonėmis. Aš beveik neišeinu iš namų. Neturiu jokio tikslo šiame gyvenime“, – laiške rašė jis.

Nors vaikino tapatybė neatskleidžiama, kas jis – Justės atstovai žino.

Sulaukė itin didelio susidomėjimo

Atlikėjos vadybininkas Lauras Lučiūnas tv3.lt sakė, kad tai tikrai ne Justės darbas: „Galiu patikinti, garantuoti, kad tai ne mūsų darbas, nes Justė neturi prisijungimų prie įmonės kanalų, tai ne artistų darbas daryti tokius dalykus, ypač tokio lygio, kaip Jazzu. Yra prižiūrinčios kompanijos tokius dalykus ir mes samdome įmonę, kuri dirba mūsų YouTube kanale. Tik jie ir aš gali prisijungti. Mes tikriname tuos prisijungimus, netikras paskyras, jų nuolatos atsiranda. Tada mes pranešame kanalui ir jie palaipsniui yra šalinami. Bet susikurti netikrą anketą nėra sudėtinga, tad tas procesas visada užtrunka“, – teigė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Vadybininkas džiaugiasi, kad bet kokia reakcija išprovokavo milžinišką dainos ir vaizdo klipo populiarumą: „Gavau ką tik statistiką iš YouTube, sveikinimo laišką, kad seniai matė tokius peržiūrų kiekius ne tik Lietuvoje. Tai kažkas unikalaus. Turiu galvoje, naujo klipo peržiūras ir kitus vaizdo įrašus, kuriuos esame padarę. Klipas susilaukė labai daug reakcijų ir teigiamų, ir neigiamų. Kuriems ir nepatinka, net ir tie pasižiūrėjo, tai yra gerai“, – tvirtino L. Lučiūnas.

Jazzu vadybininkas sako, kad žmones galėjo suklaidinti ir tai, kad dainininkė nevengia aštrių pasisakymų. „Justė visada garsėjo savo aštriais pasisakymais, čia to nei nuneigsi, nei čia reikia slapstytis. Ji visada sakė taip, kaip galvoja, niekada neieškojo žodžio kišenėje.

Ir tas turi kartais ir skaudžių pasekmių. Yra ir gailėjusis po to ir neapgalvotai pasisakiusi, spontaniškai ir emociškai, bet šiuo atveju buvo skirtinga situacija ir čia skaudžiausia išgyventi, kai tu turi teisintis tarsi už tai, ko nesi padaręs, tada esi priverstas aiškintis pats to nežinodamas. Jau vakar mums važiuojant iš repeticijos prasidėjo skambučiai iš žiniasklaidos su klausimu, kas čia vyksta, o mes nežinome, apie ką čia kalba?“, - pasakojo L.Lučiūnas.

REKLAMA
REKLAMA

Problemas reikia spręsti

Pati atlikėja tvirtino, kad laišką gavo šią naktį, o jis ją ir dainininkės komandą labai sujaudino. 

„Tas žmogus labai gailisi ir aiškina mums, kodėl tai darė, kodėl prisijungė pasivadinęs mano vardu ir komentavo žmonėms. Jis dėl to labai gailisi, bet tai yra tam tikros žmogaus psichologinės bėdos. Mes bandome susisiekti, pakvietėme tą žmogų į koncertą, išsiųsime kvietimus, bet mes matome gilesnę problemą. Manau, kad pagrindinis dalykas atkreipti dėmesį į artimųjų psichologinę sveikatą. Reikia žiūrėti, bendrauti, ypač su paaugliais. Tai yra didelė socialinė problema, o ne teisės klausimas“, – sakė Jazzu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų